Fantasini: Master of Mystery

Zagraj w Mr Green
Oceń tę grę
Fantasini: Master of Mystery - zawalcz o wielkie wygrane na nowym slocie Netent
21 stycznia 2016 roku Netent udostępnia najnowszy wideo slot Fantasini: Master of Mystery. Ta szwedzka firma wypuściła już kilka jednorękich bandytów w kooperacji z Universal Studios. Były to na przykład sloty: Frankenstein, Aliens czy The Invisible Man. Częścią wspólną tych gier jest to, że zostały oparte na starych filmach. Mówi się, że w Netent powstał dział zajmujący się slotami z gatunku filmu grozy.

W grze Fantasini: Master of Mystery zaczerpnięto temat odnoszący się do serialowego filmu z 1920 roku pod tytułem "The Master Mystery". Jego głównym bohaterem jest Harry Houdini, który był jednym ze światowej sławy iluzjonistów, specjalistów od ucieczek. Był także znanym demaskatorem mediów spirytystycznych na początku XX wieku, które przyniosły mu bogactwo i sławę. Ciekawostką jest, że w początkowej fazie slot Fantasini: Master of Mystery miał być dostępny tylko w jednym kasynie online, ale ktoś zdecydował inaczej i czytelnicy naszego portalu także będą mieli okazję na jego wypróbowanie.

Grafika gry Fantasini: Master of Mystery


Slot będący bohaterem naszej recenzji świetnie prezentuje się pod względem oprawy graficznej. Na bębnach automatu Fantasini: Master of Mystery zobaczymy litery i cyfry, a wśród nich wmieszane symbole tworzące ciekawą i magiczną atmosferę, które będą kluczem do sięgnięcia po duże wygrane. Zobaczymy tam na przykład magiczne kule, kajdanki karty przekłute sztyletem czy tajemniczą skrzynię.


Budowa automatu Fantasini: Master of Mystery


Sam slot zbudowany jest z 5 oddzielnych bębnów z 3 rzędami. Posiada wiele ustawień, które można dopasować do swoich potrzeb. Zarówno poziom zakładu i wartość monety na rundę są regulowane odpowiednio od 1 do 10 i od 0,01 do 0,50 euro.

Kombinacje na slocie Fantasini: Master of Mystery


Wideo slot Fantasini: Master of Mystery posiada aż 243 sposoby na wygraną, symbole wild, które zastępują inne symbole, aby wspomóc zwycięskiej kombinacji oraz losowe połączenia bębnów (Linket Reels). Wygrywające kombinacje są utworzone przez 3 lub więcej identycznych symboli w dowolnym miejscu na sąsiednich bębnach od lewej do prawej strony. Symbole wild przedstawione są jako Master Mystery. Symbole te mogą pojawić się na bębnie 2, 3, 4 i 5 w dowolnej kolejności. Podczas każdego spinu co najmniej 2 sąsiadujące ze sobą bębny mogą się połączyć i zsynchronizować z tymi samymi symbolami tworząc Linked Reels. Połączone bębny mogą się rozszerzyć od 3 do 5 bębnów.


Gdzie zagrać na Fantasini: Master of Mystery?


Teoretyczna wygrana na Fantasini: Master of Mystery wynosi 96,6%, zatem powinieneś zagrać w ten emocjonujący i wciągający slot produkcji Netent. Znajdziesz go z pewnością w ofercie Kasyna Mr Green, Kasyna Royal Panda czy Kasyna Comeon. Jeśli szukasz wyrafinowanej rozrywki, dreszczyku emocji ze szczyptą adrenaliny oraz wysokich wygranych nie omieszkaj wypróbować nowej gry tego szwedzkiego dewelopera.
Aktualności dotyczące gry Fantasini: Master of Mystery
Casumo: 25 darmowych spinów na nowym slocie Fantasini: Master of Mystery (12-13.02)
5 free spinów bez depozytu na nowym slocie Fantasini: Master of Mystery oraz 20 po depozycie w Casumo.