South Park

Oceń tę grę
Automat South Park
Na długo przed wprowadzeniem gry South Park do kasynowych ofert, było wiadomo, że tytuł ten stanie się hitem. I tak właśnie się stało. Slot ten wyjątkowo przypadł do gustu graczom, przez co codziennie wiele osób stara się pomnażać swoje pieniądze w tej grze. W naszym tekście postaramy się przedstawić wszystkie najważniejsze zalety gry South Park, a możesz nam wierzyć, jest ich naprawdę sporo. Nawet jeśli nie jesteś fanem przygód Cartmana i spółki, mimo to powinieneś spróbować swoich sił w tej ciekawej i zarazem bardzo hojnej grze.


Budowa automatu South Park


Slot South Park zbudowany jest z 5 bębnów i 3 rzędów, czyli tak, jak większość gier od tego producenta. Gra posiada 25 wygrywających linii, przez co minimalna stawka jest rzeczywiście minimalna i wynosi jedynie lekko ponad złotówkę, a mówiąc dokładniej - 1.25 PLN. Ogromną zaletą recenzowanej gry jest wysokość maksymalnej wygranej, która może zostać trafiona, przy zaledwie jednym szczęśliwym zakręceniu. Sloty innych sieci liczbę tę mają zazwyczaj ustawioną na kilka tysięcy monet. Inny gry Netent oferują od kilkudziesięciu tysięcy do kilkuset tysięcy żetonów maksymalnej wygranej. Gra South Park jest jeszcze hojniejsza i w jej przypadku, najwyższa wygrana przy jednym zakręceniu to uwaga - aż 1.250.000 żetonów. Wyobrażasz sobie ile pieniędzy trafiłoby na Twoje konto, gdyby taka liczba monet trafiła właśnie do Ciebie i to tylko dzięki jednemu szczęśliwemu spinowi?

Symbole na slocie South Park


Na wstępie tego tekstu wspomnieliśmy, że gra South Park oferuje wiele ciekawych funkcji. Teraz przejdziemy do ich krótkiej charakteryzacji. Po pierwsze - symbole Wild. Zwykłe Wildy mogą pojawić się na każdym bębnie podczas gry głównej i Kyle Bonus Spins. Zastępują one wszystkie symbole z wyjątkiem tych z napisem Bonus. Symbole Wild zastępują najwyższą możliwą wygrywającą kombinację na linii stawki.

Bonusy South Park


W grze South Park spotkamy się z aż czterema różnymi grami bonusowymi. Dwa zwykłe symbole Bonus pojawiające się gdziekolwiek tylko na bębnach numer 3 i 4, równocześnie z symbolem Bonus postaci tylko na bębnie numer 5, uruchamiają Bonus Game. O rodzaju uruchamianej rozgrywki bonusowej decyduje symbol postaci pojawiający się na piątym bębnie. I tak na przykład dwa symbole Bonus połączone z symbolem postaci Cartmana, uruchomią grę Cartman Bonus Game. Nie zdradzimy na czym polegają wszystkie cztery gry, aby pozostawić trochę niewiadomych, aby ich odkrywanie było jeszcze przyjemniejsze. Możemy jednak zapewnić, że gry bonusowe w slocie South Park są naprawdę ciekawe i co najważniejsze - potrafiące dobrze zapłacić!

Kyle Bonus Spins przyznaje 10 darmowych spinów. Gdy na bębnie numer 5 pojawia się symbol Ike Wild, Ike wypada losowo na jednej z płytek poniżej bębnów i aktywuje jedną z funkcji. Mnożniki są aktywowane, gdy symbol Ike wypada losowo na kafelkach mnożnika x2 lub x10 i ma zastosowanie do wygranych z linii zakładu tylko w bieżącej rundzie. Wygrana w żetonach jest przyznawana, gdy symbol Ike Wild wypada losowo na kafelku z wygraną monet. Wygrane w monetach to 50 i 500 na poziomie stawki 1. Dodatkowe trzy free spiny są aktywowane, gdy symbol Ike wypada losowo na kafelku +3 zakręcenia.

W grze South Park dostępne są Wildy w postaci Sticky, czyli takie, które pozostają na bębnach przez kolejne zakręcenia. Na początku Stan Bonus Spins, symbol Sticky Wild pojawia się na środkowym polu bębna numer 3 i pozostaje tam przez kolejne 2 spiny. Symbole Sticky Wild mogą pojawić się na każdym bębnie i zastępują wszystkie symbole. Dodatkowe Sticky Wild pojawiające się losowo gdziekolwiek na bębnach pozostają tam przez 2 kolejne zakręcenia. Funkcja Bonus Spins będzie aktywna, dopóki na dowolnym bębnie w dowolnym miejscu będzie widoczny symbol Sticky Wild.

Funkcje South Park


Ciekawa jest również mini funkcja Terrance i Phillip. Losowo umieszcza ona 3 symbole Wild w dowolnych miejscach tylko na bębnach 2, 3 i 4, które zastępują wszystkie symbole oprócz symboli Bonus. Mogą one pojawić się połączone pionowo lub po przekątnej gdziekolwiek tylko na bębnach 2, 3 i 4. Zastąpienie symbolem Wild daje najwyższą możliwą kombinację wygrywającą na linii stawki.

Kolejna mini funkcja to funkcja Mr. Hankey. Jest uruchamiana losowo i zawiera co najmniej 3-5 symboli Random Wild. 3 symbole Wild mogą początkowo pojawić się gdziekolwiek tylko na bębnach 1, 3 i 5, i zastępują wszystkie symbole z wyjątkiem symboli bonusowych. Podobnie jak te 3 symbole, 1 lub 2 losowo aktywowane dodatkowe symbole Wild mogą pojawiać się w dowolnych miejscach na bębnach. Zastąpienie symbolem Wild daje najwyższą możliwą kombinację wygrywającą na linii stawki.

Następna ciekawa opcja gry South Park to mini funkcja Cartman. Jest tu uruchamiany losowo blok 3x3 symboli Wild, czyli Beefcake Wild. Symbol ten pojawia się na bębnach 2, 3 i 4, i zastępuje wszystkie symbole z wyjątkiem symboli Bonus. Zastąpienie symbolem Beefcake Wild daje najwyższą możliwą kombinację wygrywającą na linii stawki.

Jak sam widzisz, ilość ciekawych opcji oferowanych przez slot South Park, jest po prostu zawrotna. Jeśli chcesz zapoznać się ze szczegółami wszystkich opisanych przez nas funkcji, zajrzyj do zasad gier, które znajdują się w lewej, dolnej części ekranu z grą.

Jeśli celujesz w duże wygrane, w South Park po prostu musisz zagrać. Każde pojedyncze zakręcenie będzie dla Ciebie nie tylko świetną zabawą, ale również szansą na dużą wygraną. Slot ten dostępny jest w ofercie Kasyna Comeon, czyli jednego z najlepszych tego typu serwisów w internecie. Czeka tu na Ciebie świetna promocja powitalna. Sam możesz wybrać jeden z dwóch jej wariantów. Pierwszy z nich przewiduje potrojenie depozytu w wysokości 50 PLN, oraz 5 darmowych spinów w grze Starburst. Drugi natomiast podwoi Twoją wpłatę w wysokości od 250 do 500 PLN, dzięki czemu możesz sięgnąć po nawet 500 PN bonusu. Oprócz tego zgarniesz 100 darmowych spinów bez konieczności obrotu wygranych. Koniecznie zagrasz w slotowy hit tego roku i przekonaj się jak duże wygrane może on przynieść!