Promocje

Betsson: Cotygodniowe losowanie i darmowe spiny na slot Glow (11-31.01)

Chcesz wziąć udział w promocji Kasyna Betsson? Jest to zimowa loteria, która rozgrzewa do czerwoności przynosząc wielkie wygrane bez wychodzenia z domu. Weź udział w cotygodniowym losowaniu, w którym masz szansę na wygraną do 20.000 PLN i codziennie zgarniaj gwarantowane 10 darmowych spinów na slot Glow. Aby zakwalifikować się do promocji wystarczy wygodnie usiąść, włączyć komputer i między 11 a 31 stycznia grać za minimum 40 PLN na jednym z trzech wytypowanych do kampanii slotów z pulą wielkich jackpotów. Zatem graj codziennie na Mega Fortune Dreams, Hall of Gods lub Mega Fortune, a otrzymasz jeden bilet na cotygodniowe losowanie. Dodatkowo Betsson podwoi każdy rapid jackpota do 2.000 PLN.

Załóż konto w Kasynie Betsson, odbierz bonus powitalny i skorzystaj z promocji

Nie odwlekaj decyzji o przyłączeniu do tej świetnej akcji. Zapisz się (wystarczy raz), każdego dnia do 31 stycznia zagraj za minimum 40 PLN na Hall of Gods, Mega Fortune lub Mega Fortune Dreams, a otrzymasz 10 darmowych spinów oraz maksymalnie 1 los na loterię, która odbędzie się 18 i 25 stycznia oraz 1 lutego 2016 roku. Na szczęśliwych posiadaczy losów w każdej loterii czekają nagrody gotówkowe: nagroda pierwsza to 20.000 PLN, druga nagroda to 4.000 PLN, a trzecia 2.000 PLN. Dodatkowo 100 zwycięzców otrzyma po 200 PLN. Nagrody dotyczą losów zebranych do 23:59 dzień przed losowaniem. Pierwsze trzy nagrody pieniężne nie podlegają warunkom obrotu, natomiast nagrody w wysokości 200 PLN należy postawić minimum 10 razy w Kasynie przed możliwością wypłaty. Ważność tego bonusu wynosi 5 dni, po tym czasie przepadną. W jednym losowaniu można wygrać jedną z trzech nagród głównych oraz dodatkowo nagrodę 200 PLN.

Jeśli zapisałeś się do promocji, poszczęści Ci się w grze i wygrasz błyskawicznego jackpota w Mega Fortune Dreams, Mega Fortune lub Hal of Gods otrzymasz bonus 100% do 2.000 PLN. W każdym tygodniu można otrzymać maksymalnie 2.000 PLN. Premia zostanie wypłacona w pierwszy poniedziałek do godziny 18:00 po zdobyciu jackpota. Otrzymany bonus musi zostać obrócony tylko 1 raz w Kasynie w ciągu 5 dni.

Obligatoryjnie, każdego dnia w którym weźmiesz udział w ofercie otrzymasz 10 darmowych spinów na slot Glow. Należy je obrócić tego samego dnia, w którym zostały dodane (masz czas do północy). Niewykorzystane przepadną. Wygrane z darmowych spinów należy postawić 35x przed możliwością wypłaty w ciągu 1 dnia.


Zobacz jak ekscytujący może być udział w tak okazałej promocji. Jeśli jeszcze nie grałeś w Kasynie Betsson - dołącz do grona zadowolonych graczy. Załóż konto, wpłać depozyt minimum 40 PLN i skorzystaj z oferty bonusowej 100% do 500 PLN. Dodatkowo na dobry początek otrzymasz 50 darmowych spinów na Mega Fortune Dreams. Wymóg obrotu bonusem oraz spinami wynosi 35x. Graj i wygrywaj na slotach z jackpotem w Betssonie. Tylko tu czeka na Ciebie styczeń pełen nagród gotówkowych, jackpotów i darmowych spinów na slot Glow!