Promocje

Mr Green: Darmowe spiny na slocie 7 Sins i turniej z pulą 40 000 PLN (24-30.11)

Darmowe spiny na 7 sins w mr green 124 listopada 2016 roku odbyła się premiera najnowszego slota Play`n Go, w którym tematem głównym jest 7 grzechów głównych i nosi tytuł 7 Sins. Z tej okazji Kasyno Mr Green zaprasza na niepowtarzalną ofertę "Kto gra w zielone ten nie grzeszy!" Daj się skusić na udział w promocji, która potrwa od 24 do 30 listopada 2016 roku. Możesz w niej wygrać doładowania gotówkowe z puli 40.000 PLN i 100 darmowych spinów na slot 7 Sins!

Darmowe spiny na 7 sins w mr green 3Nagrody gotówkowe otrzymają losowo wybrani gracze. Aby wziąć udział w loterii należy rozegrać minimum 20 rund ze stawką minimum 2 PLN na nowym slocie 7 Sins. Każda taka seria to 1 los na loterię doładowań. Im więcej losów zbierzesz, tym zwiększysz swoją pozycję w czasie losowania. Losowanie nagród gotówkowych odbędzie się 1 grudnia 2016 roku, podczas której rozlosowanych zostanie 25 nagród. Trzy pierwsze wylosowane osoby otrzymają nagrody w postaci gotówki, która nie podlega warunkom obrotu i będzie gotowa do natychmiastowej wypłaty. Pozostałe 22 osoby otrzymają gotówkę bonusową, którą przed wypłatą należy obrócić 35 razy na dowolnych grach w Kasynie Mr Green. Udział w promocji nie gwarantuje wygrania doładowań. Jeśli szczęście Ci dopisze możesz wygrać więcej niż jedno doładowanie, bo każdy Twój los bierze udział w losowaniu.

Rejestracja w Mr Green: 25 free spinów bez depozytu na Starburst + standardowy bonus

Dla zwycięzców przewidziano następujący podział nagród: pierwsze, drugie i trzecie miejsca otrzymają kolejno 12.000 PLN, 6.000 PLN oraz 4.000 PLN - te osoby nie muszą dokonywać warunku obrotu. Gracze wylosowani od 4 do 25 miejsca odbiorą od 3.000 PLN do 100 PLN w środkach bonusowych, które podlegają warunkom obrotu. Konta 25 szczęśliwie wylosowanych graczy zostanie zasilone doładowaniami w ciągu 3 dni od zakończenia promocji, czyli do 3 grudnia.

Darmowe spiny na 7 sins w mr green 2Drugą nagrodą dla wszystkich graczy są darmowe spiny. Ich suma będzie zależała od wartości rozegranej kwoty na nowym slocie 7 Sins. Jeśli chcesz otrzymać 15 darmowych spinów na nowej produkcji Play`n Go to zagraj za minimum 50 PLN. Za każde obrócone 125 PLN odbierzesz 40 darmowych spinów. Jeżeli chcesz odebrać 100 darmowych spinów to należy rozegrać tylko 250 PLN. Darmowe spiny można wykorzystać tylko na slocie 7 Sins, które będą ważne przez 7 dni od dnia aktywacji. Wygrane wygenerowane dzięki free spinom przed wypłatą należy obrócić przynajmniej 35x.

Darmowe spiny na 7 sins w mr green 4Dołącz do promocji Mr Green i sprawdź jak łatwo wygrywa się grając na nowym slocie 7 Sins, w której podczas pojedynczego spinu można zgarnąć nawet 1112 monet. Przekonaj się na własnej skórze jak prezentuje się spersonifikowane siedem grzechów głównych, ukrytych pod postaciami przepięknych kobiet w eleganckich sukienkach, których kolor odpowiada konkretnym grzechom: chciwości, obżarstwu, gniewu, pożądania, zazdrości, próżności czy lenistwu. Jesteśmy pewni, że gra Cię oczaruje! Jeśli nie jesteś jeszcze graczem Kasyna Mr Green, dołącz jak najszybciej! Jeśli zarejestrujesz się za pomocą naszego linku, odbierzesz od Kasyna Mr Green 25 darmowych spinów na Starburst zupełnie za free. Dodatkowo, jako nowy gracz otrzymasz do 1750 PLN przy 4 pierwszych depozytach oraz do 420 darmowych spinów. Przy pierwszej wpłacie minimum 100 PLN odbierzesz bonus gotówkowy 100% do 500 PLN. Jeżeli obrócisz tą kwotę na dowolnych grach odbierzesz 100 darmowych spinów na slot Mr Green: Moonlight. Za drugą taką wpłatę odbierać będziesz po 5 darmowych spinów przez następne 20 dni w najlepszych grach. Jeśli zrealizujesz wszystkie zlecone zadania odbierzesz kolejne 220 darmowych spinów. Wypróbuj wszystkich nowych funkcji slotu 7 Sins od 24 do 30 listopada, bo kto gra w zielone, ten nie grzeszy tylko wygrywa!