Promocje

Royal Panda: Darmowe spiny na premierowym slocie Aloha! Cluster Pays (22-28.03)

Darmowe spiny na aloha cluster pays royal panda 1Tylko w Kasynie Royal Panda masz okazję udać się na krótki siedmiodniowy wypad na tropikalną wyspę po darmowe spiny i wielkie wygrane. Każdego dnia promocji począwszy od 22 do 28 marca 2016 roku czeka na Ciebie 25 free spinów na slocie Aloha! Cluster Pays. Odbierzesz je w zamian za dowolny depozyt wniesiony każdego dnia promocji do godziny 23:59. Spiny odbierzesz o godzinie 12:00, dzień po wpłacie środków. Bawiąc się w Kasynie Royal Panda przez wszystkie dni obowiązywania oferty, możesz złowić łącznie 175 free spinów na slot Aloha! Cluster Pays.

Załóż konto w Royal Panda: 25 free spinów + do 1000 PLN za free

Darmowe spiny na aloha cluster pays royal panda 2Przygotuj się na imprezę życia na wyspie gorącej jak wulkan, wśród palm i szumiącego brzegu morza, w której znajdziesz innowacyjny system gry klastrowej. Dzięki niej zwykłe obroty zamienią się w wielkie wygrane. Czy Hawaje okażą się dla Ciebie szczęśliwe? Przekonaj się o tym odbierając codzienną dawkę 25 darmowych spinów na slot Aloha! Cluster Pays!

Darmowe spiny na aloha cluster pays royal panda 3Nie jesteś jeszcze graczem tego serwisu? Zaloguj się w Kasynie Royal Panda i dokonaj depozytu. Tylko tu czeka na nowicjuszy pakiet powitalnych bonusów. Tuż po wpłacie minimum 40 PLN na Twoje konto wpłynie bonus 100% do 1.000 PLN oraz 25 darmowych spinów na Starburst. Odbierz bonus oraz darmowe spiny i ciesz się ze wspaniałej rozrywki jaką daje Kasyno Royal Panda! Pamiętaj, że już jeden i tylko jeden depozyt w ciągu dnia zapewni Ci 25 darmowych spinów na slocie Aloha! Cluster Pays. Powiedz Aloha i sięgnij po cenne klastry przy dźwiękach hawajskich ukulele przy pomocy free spinów!