Promocje

Mr Green: Wycieczka na Hawaje i 100.000 free spinów na Aloha! Cluster Pays (22-29.03)

Darmowe spiny na aloha cluster pays w mr green 1Marzą Ci się wakacje w najpiękniejszym miejscu na świecie? Przyłącz się do promocji "The Aloha! Cluster Pays" w Kasynie Mr Green i wygraj wycieczkę na Hawaje oraz darmowe spiny. Akcja rozpoczyna się 22 marca i potrwa do 29 marca 2016 roku. Losowanie nagród nastąpi w środę, 30 marca 2016 roku w siedzibie producenta gier Netent!

Otwórz konto w Mr Green: 25 free spinów bez wpłaty na Starburst + bonusy

Darmowe spiny na aloha cluster pays w mr green 2Hawaje potocznie określane są "Rajem na ziemi", a Ty uczestnicząc w tej ofercie masz okazję zobaczyć ten piękny zakątek na żywo. Aby wziąć udział w zabawie zaloguj się na swoim koncie w Mr Green. Rozegraj minimum 20 spinów na slocie Aloha! Cluster Pays ze stawką minimum 0.50 PLN za zakład. Każde 20 rund przyniesie Ci 1 bilet na losowanie nagrody głównej oraz darmowych spinów. Dziennie możesz otrzymać aż 50 losów, zatem czym więcej będziesz grał na slocie Aloha! Cluster Pays w Mr Green, tym większe będą Twoje szanse na zgarniecie nagród.

Darmowe spiny na aloha cluster pays w mr greenGłówną nagrodą promocji "The Aloha! Cluster Pays" jest wycieczka na Hawaje o wartości 30.000 PLN. Organizator wycieczki zapewnia dwa przeloty z Europy do Honolulu, siedem noclegów w 4-gwiazdkowym hotelu w Luana Waikiki oraz ponad 4.000 PLN kieszonkowego. Na zwycięzcę czekają również inne atrakcje np. lekcje surfingu, nurkowanie z żółwiami czy rejs katamaranem. Niestety nagrody nie można przenieść na inną osobę, ani zamienić na równowartość w gotówce. Wycieczkę należy zrealizować w ciągu 6 miesięcy od zakończenia promocji.

Darmowe spiny na aloha cluster pays w mr green 1Jak już wspomnieliśmy oprócz wycieczki jest okazja na zgarniecie darmowych spinów. Do podziału między 5.000 graczy będzie ich aż 100.000. Otrzymane spiny będą do wykorzystania zarówno w mobilnej jak i komputerowej wersji slotu Aloha! Cluster Pays. Free spiny ważne będą tydzień od momentu ich aktywacji. Wygrane dzięki darmowym spinom będą gotowe do wypłaty po wcześniejszym ich obróceniu. W tym wypadku należy nimi zagrać 35 razy w Kasynie Mr Green.

Jeśli to Twoja pierwsza wizyta w Kasynie Mr Green, skorzystaj z oferty powitalnej i odbierz przy rejestracji bez depozytu 25 darmowych spinów na Starburst. Dodatkowo przy pierwszych 4 depozytach otrzymasz do 1750 PLN. Jeśli zechcesz zagrać na prawdziwe pieniądze i dokonać pierwszej wpłaty, to kwota 150 PLN zapewni Ci 100 free spinów na slocie Spinata Grande. Od pierwszej wpłaty minimum 50 PLN otrzymasz bonus 100% do 500 PLN. W dniach od 22 do 29 marca graj i odbieraj losy, które przybliżą Cię do wygrania wycieczki na Hawaje oraz darmowych spinów na slocie Aloha! Cluster Pays.