Promocje

Mr Green: Darmowe spiny na slocie Frankenstein (20.04)

W poniedziałek 20 kwietnia do godziny 23:59 czekają na Ciebie darmowe obroty w Kasynie Mr Green na slocie Frankenstein. Może to niezbyt nastrojowa gra, ale bardzo wciągająca przygodówka. Zaloguj się, dokonaj depozytu i obrócić nim przynajmniej 5-krotnie w dowolnych grach kasynowych, a już jutro na Twoje konto wpłyną ustalone w regulaminie darmowe spiny.

Masz tylko jeden dzień, aby skorzystać z okazji i otrzymać darmowe obroty. Wpłacić i zagraj, za 100 PLN, a już we wtorek w zamian otrzymasz 15 free spinów. Jeżeli wpłacisz i zagrasz za 220 PLN, to jutro otrzymasz 45 darmowych spinów. 100 darmowych obrotów na grę Frankenstein otrzymasz, jeśli dziś wpłacisz i zagrasz za minimum 440 PLN.

Rejestracja w Mr Green - odbierz 10 darmowyc spinów bez depozytu!

Pamiętaj, że możesz skorzystać z promocji tylko raz w dzisiejszym dniu, a ilość darmowych spinów zależy od łącznej sumy depozytów dokonanych w ciągu całego dnia. Im więcej wpłacisz, tym dłużej będziesz bawić się za darmo. Obroty na koszt kasyna czekać będą już jutro 21 kwietnia, po godzinie 13:00, a wygrane z nich mogą zostać obrócone tylko na grach slotowych, w ciągu siedmiu dni. Do wymogu obrotu nie liczy się gra w kasynie na żywo, grach stołowych czy bingo. Wygraną z darmowych spinów należy 35-krotnie obrócić zanim będzie ją można wypłacić.

Dla nowych członków Kasyna Mr Green przygotowana jest promocja powitalna, dedykowana graczom, którzy zarejestrują się i zdeponują pieniądze po raz pierwszy. Rejestrując się w Mr Green otrzymasz 10 free spinów. Bonus od pierwszego depozytu to dodatkowe 100% do 500 PLN i 40 spinów przy wpłacie minimum 150 PLN. Wpłacasz 500 PLN, a grasz za 1000 PLN. Większe stawki to oczywiście większe wygrane. Dzięki nim już na starcie przygotujesz pokaźny kapitał, który może okazać się sposobem na tytaniczne wygrane. Wszystko wskazuje na to, że Frankenstein będzie nieodwołalnie Twoim sukcesem. Zapraszamy i życzymy wysokich wygranych! Nie czekaj i przyłącz się do gry 20 kwietnia, odbierz spiny i przywróć Frankensteina do życia 21 kwietnia. Wydłuż czas spędzony na miłej i zabawnej rozrywce. Graj, w polecanym przez nas kasynie, a być może fortuna się do Ciebie uśmiechnie!