Promocje

Betsson: Piątkowe darmowe spiny na slocie Guns N’ Roses

Darmowe spiny na guns n rosesPierwszy dzień weekendu w Kasynie Betsson zapowiada się niesamowicie. Jeśli masz ochotę na 10 darmowych spinów na slocie Guns N’ Roses w Kasynie Betsson, zapisz się do udziału w tej akcji. Jak już pewnie wiesz, z każdego prezentu od Kasyna Betsson możesz skorzystać tylko raz w ciągu dnia.

Rejestracja w Kasynie Betsson: 100% do 500 PLN i 50 free spinów

Spiny na guns n rosesAby otrzymać piątkowe darmowe spiny, zagraj na dowolnym slocie lub wideo slocie za minimum 40 PLN. Po wykonaniu tego zadania 10 darmowych spinów na nowiutkim slocie Guns N’ Roses będzie na Ciebie oczekiwać na Twoim koncie. Spiny aktywują się, w chwili uruchomienia slotu promocyjnego i należy je niezwłocznie użyć, ponieważ ważność ich wygasa o północy w dniu, w którym zostały przyznane. Wszelkie wygrane wygenerowane z darmowych spinów na slocie Guns N’ Roses należy obrócić 35x. Na początku będziesz obracał kwotą do wypłaty, następnie gotówką bonusową. Na pełen obrót bonusem masz tylko 1 dzień.

Darmowe spiny na guns n roses od betssonPromocja "Odbierz codzienne podarunki" przeznaczona jest dla stałych graczy Kasyna Betsson. Jeśli jesteś tu po raz pierwszy i zdecydujesz się na rejestrację oraz pierwszą wpłatę powyżej 40 PLN, otrzymasz bonus 100% do 500 PLN oraz dodatkowo 50 darmowych spinów na Mega Fortune Dreams. Darmowe spiny oraz bonus należy obrócić minimum 35x na grach w Kasynie. Wygrane z darmowych spinów należy obrócić w ciągu 24 godzin. Spraw, aby ten piątek rozpoczął dobrą passę w grze w Kasynie Betsson, a slot Guns N’ Roses ze swoimi popularnymi przebojami i licznymi funkcjami sypnął wielkimi wygranymi!