Promocje

Kasyno Betsson: Darmowe spiny, Apple Watch i vouchery w promocji "Lato z Jackpotem" (1.07-11.08)

8 lipca rozpoczął się drugi tydzień akcji "Lato z jackpotem" w Kasynie Betsson. Promocja trwa od 1 lipca do 11 sierpnia 2015, więc masz okazję dołączyć do gorącej promocji w każdym momencie jej trwania. Czeka tu na Ciebie milion darmowych spinów do wykorzystania na ekskluzywnych Klasykach Betssona, Apple Watch oraz vouchery podróżne.

Jeśli masz chętkę na wspaniałą zabawę i darmowe rundy - zapisz się. Zagraj codziennie za minimum 100 PLN na jednym ze swoich ulubionych Klasyków Betssona, a natychmiast otrzymasz 10 free spinów na grę tygodnia, którą jest slot Jazz of New Orleans. Wybór na codzienne wygrywanie jest spory. Serwis wytypował do tej oferty takie Klasyki jak: Cowboy Treasure, Gem Drop. Hunt for Gold, Jazz of New Orleans, Monster Smash, Mr Toad, Oily Business, Piggy Bank, Ring the Bells and Spin i Win. Graj i celuj w nich w ogromne jackpoty. W ubiegłym roku, 2.282 graczom udało się ustrzelić ponad 20 mln PLN. Największy wygrany jackpot to 1.578.341 PLN.

Rejestracja w Betsson - bonus do 500 PLN i 50 free spinów

W tym tygodniu od środy 8 lipca do wtorku 14 lipca także możesz otrzymać każdego dnia maksymalnie 10 darmowych obrotów na slot Jazz of New Orleans w wersji mobilnej. Będą one dostępne natychmiast po spełnieniu kryterium. Na wykorzystanie dodatkowych obrotów masz czas do północy następnego dnia. Jeśli free spiny ześlą Ci jakiekolwiek wygrane należy je obrócić minimum 35-krotnie przed możliwością wypłaty w ciągu 24 godzin - niewykorzystane przepadną. Pamiętaj o jednej regule: w pierwszej kolejności obracasz własnymi środkami, później bonusowymi.


Ta promocja na tym się nie kończy. Obróć w każdym dniu minimum 200 PLN, na wytypowanych Klasykach Betssona na urządzeniu mobilnym takim, a weźmiesz udział w cotygodniowym losowaniu eleganckich zegarków firmy Apple. Podczas całej promocji (do 11 sierpnia) będziesz mieć okazję dostać maksymalnie 42 kupony na losowanie Apple Watch. Jeśli poszczęści Ci się na loterii w dniu 11 sierpnia 2015 roku, serwis Kasyna Betsson bezpośrednio skontaktuje się z Tobą do godziny 12:00 i omówi sprawy związane z wysyłką nagrody: adres oraz termin dostawy. Niema możliwości wymiany Apple Watch na gotówkę.

Każdemu z uczestników, któremu uda się trafić jackpota w okresie trwania promocji zapewni sobie miejsce w rankingu z jackpotami. Aktualizacja rankingu będzie miała miejsce w każdy wtorek i piątek do godziny 18:00. Pięciu zwycięzców w klasyfikacji generalnej z najwyższym jackpotem otrzymają vouchery podróżne. Gracz z najwyższym jackpotem otrzyma voucher o wartości 10.000 PLN, następni w kolejności gracze z miejscami od 2 do 5 otrzymają vouchery warte 4.000 PLN. Nie ma możliwości wymiany tego weksla na gotówkę.

Przyłącz się do promocji "Lato z jackpotem" w Kasynie Betsson. Jeśli nie jesteś jeszcze graczem tego serwisu to zarejestruj się, a czeka na Ciebie bonus powitalny. Za pierwszy depozyt minimum 40 PLN otrzymasz dodatkowe 100% do 500 PLN swojej wpłaty oraz 50 darmowych spinów na slot Mega Fortune Dreams. Bonus oraz darmowe rundy podlegają warunkom obrotu. W tym przypadku należy je obrócić 35x przed ewentualną wypłatą. Spiny po odbiorze muszą zostać zagrane do niedzieli tego samego tygodnia. Wygrane z nich należy obrócić w 24h.

Weź udział w promocji "Lato z jackpotem" i graj na swoich ulubionych Klasykach Betssona: Cowboy Treasure, Gem Drop, Hunt for Gold, Jazz of New Orleans, Monster Smash, Mr Toad, Oily Business, Piggy Bank, Ring the Bells and Spin & Win. Przyłącz się w każdej chwili, a każdego dnia będziesz miał okazję cieszyć się z 10 darmowych spinów. W tym tygodniu w udziale przypadną Ci darmowe obroty na jackpotowy slot Jazz of New Orleans w wersji mobilnej. Graj i wykorzystaj szansę na dołączenia do wielkich zwycięzców Betssona!