Promocje

Royal Panda: 150 darmowych spinów na nowy slot Jimi Hendrix (21-24.04)

Darmowe spiny na jimi hendrix w royal panda 1W Kasynie Royal Panda już po raz drugi czekają na ciebie rockowe emocje związane z wejściem na rynek serwisów online nowego slotu Jimi Hendrix, który zawita w Royal Panda już 22 kwietnia. Z tej okazji dla uczczenia nowego gościa na graczy czeka 150 darmowych spinów. Dołącz do zabawy, w dniu 21 kwietnia i przez kolejne 3 dni poczuj rocka, dzięki wideoautomatowi Jimi Hendrix oraz 150 darmowym spinom!

Załóż konto w Royal Panda: otrzymasz pakiet do 1000 PLN za free oraz 25 darmowych spinów

Darmowe spiny na jimi hendrix w royal pandaZ pewnością zastanawiasz się jak można otrzymać 150 darmowych spinów na slocie Jimi Hendrix w Royal Pandzie? To bardzo proste. 21 kwietnia między północą, a 23:59 obróć minimum 200 PLN na dowolnych automatach slotowych dostępnych w Kasynie Royal Panda. Twoje kwoty składanego depozytu mogą zostać rozbite na mniejsze wpłaty, lecz muszą zostać spełnione warunki co do wielkości wpłaty oraz jego terminu, czyli 200 PLN obrócone do 23:59 w czwartek. Obstawiaj tylko zakłady z salda gotówkowego, bonusowe środki nie biorą udziału w tej ofercie.

Po spełnieniu powyższego warunku od godziny 12:00, w dniu 22 kwietnia 2016 roku będziesz miał okazję zgarnąć pierwsze 50 darmowych spinów na slocie Jimi Hendrix. Druga porcja 50 darmowych spinów na ten slot będzie dostępna następnego dnia - 23 kwietnia także od godziny 12:00. Ostatnie promocyjne 50 darmowych spinów będzie dostępne w niedzielę, 24 kwietnia także od południa. Przez piątek sobotę i niedziele do Twojej dyspozycji będzie 150 free spinów na wypróbowanie wszystkich funkcji tego nowego slotu. W trakcie gry będziesz miał okazję bawić się przy dźwiękach pięciu niezapomnianych utworów, w tym Crosstown Traffic, Purple Haze, Foxy Lady oraz Little Wing.

Darmowe spiny na jimi hendrix w royal panda 2Dołącz do promocji Kasyna Royal Panda, a tego weekendu z pewnością na długo nie zapomnisz. 150 darmowych spinów w rockowym stylu pomoże Ci odkryć wszystkie tajemnice ukryte na bębnach i być może da szansę na dołączenie do wielkich wygranych Kasyna Royal Panda. Jakiekolwiek wygrane z darmowych spinów na slocie Jimi Hendrix należy obrócić 35x. Jeśli nie spełnisz warunków obrotu, wszystkie bonusowe środki przepadną po 90 dniach od chwili ich dodania.

Darmowe spiny na jimi hendrix w royal pandaNa nowych graczy Kasyna Royal Panda czeka pakiet powitalnych bonusów. Jeśli masz ochotę wziąć udział w licznych promocjach tego serwisu, zarejestruj się i dokonaj depozytu. Tuż po wpłacie minimum 40 PLN na Twoje konto wpłynie bonus 100% do 1.000 PLN oraz 25 darmowych spinów na Starburst. Odbierz bonus oraz darmowe spiny i ciesz się ze wspaniałej rozrywki jaką daje gra w Kasynie Royal Panda! Jeśli jesteś fanem rocka już teraz możesz skorzystać z gry na slocie Guns N’Roses, który zawitał tu 21 stycznia tego roku. Mijają 3 miesiące i już będziesz miał pierwszą okazję do wypróbowania nowego rockowego slotu Jimi Hendrix. Netent, aby dopełnić rockową trylogię zapowiada kolejny slot Motörhead, który we wrześniu także zagości na stałe w Kasynie Royal Panda!