Promocje

Mr Green: 240 darmowych spinów na premierowym slocie King of Slots (12-13.11)

W czwartek 12 listopada oraz w piątek 13 listopada Kasyno Mr Green oferuje swoim graczom wspaniałą ofertę. Przyłączając się do promocji w te dwa dni oprócz wysokich wygranych możesz zyskać łącznie 240 darmowych spinów w Mr Green na najnowszy slot King of Slots od Netent. Jedyny warunek to złożenie kwalifikującego depozytu w powyższych dniach w Kasynie Mr Green.

Załóż konto w Mr Green i odbierz 100 free spinów, a także do 1750 pln

Nie pozwól by ominęła Cię szansa na darmową grę w Kasynie Mr Green i wypróbowanie wszystkich opcji na nowym slocie King of Slots zupełnie gratis. Sposób na to, by nie płacić za spiny już następnego dnia jest bardzo prosty: w czwartek oraz w piątek wpłać odpowiednią do swoich oczekiwań sumę depozytu i zagraj na którymkolwiek automacie, a już następnego dnia po wpłacie odbierzesz darmowe spiny, które pojawią się na koncie w ilości zależnej od łącznej sumy wpłat z każdego z tych dni. Depozyty sumują się w obrębie każdego dnia.

Aby zakwalifikować się do odbioru free spinów, wystarczy 1 raz obrócić wpłaconą kwotę na dowolnym automacie w Kasynie Mr Green. Jeśli chcesz cieszyć się z 20 darmowych spinów, dokonaj depozytu minimum 100 PLN. Wpłać 220 PLN, a na Twoim koncie znajdzie się 55 free spinów. 120 darmowych spinów na slocie King of Slots, przybliży Cie do wygranej jeśli wpłacisz nie mniej niż 440 PLN. Dodatkowe spiny zostaną przyznane na podstawie sumy depozytów zarówno z całego czwartkowego jak i piątkowego dnia. Nie zwlekaj daj się wkręcić w niesamowitą rozrywkę na owocowym slocie King of Slot w Kasynie Mr Green.

Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w tym serwisie, lub nie dokonywałeś wcześniej wpłat, możesz liczyć na 1750 PLN przy pierwszych 4 depozytach. Przy pierwszej wpłacie minimum 150 PLN otrzymasz 100 darmowych spinów na slot Spinata Grande. Dokonaj swojej pierwszej wpłaty środków w wysokości nie mniejszej niż 50 PLN, by zdobyć dodatkowe 100% do 500 PLN oraz darmowe spiny. Darmowe spiny od depozytu wpłyną na konto dzień po wpłacie, a wygrane z nich należy obrócić w kasynie minimum 35-krotnie.

Jeżeli chcesz te chłodne listopadowe dni uprzyjemnić sobie na wspaniałej rozrywce z wysokimi wygranymi w Kasynie Mr Green to podejmij decyzje już dziś. Przez dwa dni masz okazję na darmowe rundy na nowej produkcji Netent - slocie King of Slots!