Promocje

Royal Panda: 140 darmowych spinów za grę na slocie Medusa II (27-29.05)

Darmowe spiny na medusa w royal panda 2W Kasynie Royal Panda już w przyszłym tygodniu swoją premierę będzie miało 7 popularnych automatów firmy NextGen. Z tej okazji serwis postanowił obdarować swoich graczy 140 darmowymi spinami na nowych slotach. Jeśli miałbyś ochotę na skorzystanie z darmowej rozrywki dołącz do zabawy od piątku 27 maja do niedzieli 29 maja 2016 roku.

Załóż konto w Royal Panda i odbierz 25 free spinów + do 1000 Euro za darmo

Metoda na otrzymanie 140 darmowych spinów w Royal Pandzie jest bardzo prosta. Rozegraj minimum 50 spinów korzystając ze swojego salda gotówkowego na slocie Medusa II miedzy piątkiem 27 maja, a niedzielą 29 maja. Po spełnieniu tego warunku już od poniedziałku 30 maja będziesz otrzymywał po 20 darmowych spinów dziennie na wybrane przez Royal Panda najlepsze tytuły od NextGen.

Darmowe spiny na medusa w royal panda 3Oto przegląd wytypowanych slotów, które biorą udział w promocji, na których w danym dniu zgarniesz 20 darmowych spinów: w poniedziałek czekają na Ciebie free spiny na slot Dr. Love on Vacation, we wtorek - na slocie Pandamania, w środę czekają na slocie King Kong, a w czwartek na Psycho. W pierwszy weekend czerwca - w piątek, sobotę i niedzielę po 20 free spinów odbierzesz odpowiednio na slotach Easy Slider, Gorilla Go Wild oraz Dragon Drop. Darmowe obroty znajdziesz każdego dnia na swoim koncie o godzinie 12:00. Można je wykorzystać na każdym dostępnym urządzeniu – komputer, laptop, telefon lub tablet.

Jeśli wygenerujesz jakiekolwiek wygrane z promocyjnych darmowych spinów musisz pamiętać, aby dokonać obrotu przed wypłata. W tym wypadku jest to 35-krotność wygranej kwoty. Przy wypełnianiu warunków obrotu w Royal panda, należy stawiać zakłady z salda gotówkowego.

Darmowe spiny na medusa w royal pandaJeśli trafiłeś do Kasyna Royal Panda i chciałbyś skorzystać z darmowych spinów w tej ofercie oraz bawić się podczas innych akcji- zarejestruj się. Na nowicjuszy czeka bonus powitalny. Przy pierwszej wpłacie środków odbierzesz bonus 100% do 1000 PLN oraz 25 darmowych spinów na slocie Starburst. Graj w piątek, sobotę i niedzielę na slocie Medusa II kręcąc bębnami nie mniej niż 50 razy, a już od poniedziałku odbieraj po 20 darmowych spinów na wspaniałych slotach od NextGen, które dostarczą Ci dużo rozrywki i wysokie wygrane!