Promocje

Kasyno Betsson: "Lato z jackpotem" i darmowe spiny na Ring the Bells mobile (22-28.07)


W Kasynie Betsson tego lata królują sloty z jackpotem z grupy tak zwanych Klasyków Betssona. Biorąc udział w promocji od 1 lipca do 11 sierpnia 2015 roku możesz wygrać gwarantowane darmowe spiny na slot tygodnia w wersji mobilnej jak również vouchery podróżne i Apple Watch. W tym tygodniu (22-28 lipca) czeka na Ciebie 10 darmowych spinów na slot Ring the Bells w wersji mobilnej.

Bonus powitalny w Betsson - 100% do 500 PLN oraz 50 free spinów

Aby wziąć udział w ofercie "Lato z jackpotem" należy spełnić wskazane warunki. Wystarczy zapisać się do promocji i grać na wytypowanych Klasykach Betssona, do których wytypowano 10 slotów: Cowboy Treasure, Gem Drop. Hunt for Gold, Jazz of New Orleans, Monster Smash, Mr Toad, Oily Business, Piggy Bank, Ring the Bells oraz Spin i Win. Jeśli w ciągu jednego dnia obrócisz 100 PLN na wybranym przez siebie slocie wytypowanym do tej ofert otrzymasz natychmiast 10 darmowych spinów na mobilną wersję gry tygodnia. W dniach od 22 do 28 lipca slotem tygodnia jest Ring the Bells Mobile.


Za 200 PLN obrotu na Klasykach Betssona w wersji mobilnej otrzymasz 1 los na cotygodniową loterię zegarków Apple. Losowanie odbywa się co środę - najbliższe losowanie odbędzie się 29 lipca.


To jeszcze nie koniec niespodzianek. Pięciu uczestników promocji, którym uda się uzyskać najwyższe wygrane z jackpotów otrzyma vouchery podróżne. Zwycięzca wygra voucher o wartości 10.000 PLN, a czterech następnych w kolejności vouchery podróżne warte 4.000 PLN każdy.

Jak widzisz zapowiada się lato pełne ciekawych nagród. Przyłącz się do zabawy! Z tej oferty skorzystać mogą zarówno zarejestrowani już gracze jak również osoby, które dopiero wstąpiły do Kasyna Betsson. Jeśli jesteś tu pierwszy raz zarejestruj konto gracza a otrzymasz bonus powitalny. Za depozyt minimum 40 PLN otrzymasz dodatkowo 100% do 500 PLN oraz 50 darmowych spinów na slot Mega Fortune Dreams. Bonus należy obrócić 35x przed ewentualną wypłatą. Graj w tym tygodniu na slocie Ring the Bells w wersji mobilnej, a być może darmowe spiny pomogą Ci wygrać wielkiego jackpota i zdobyć voucher podróżny o wartości 10.000 PLN!