Promocje

Mr Green: Free spiny na slocie Disco Spins (18-19.11)

Wskocz na rozświetlony parkiet dyskoteki w Kasynie Mr Green. W dniach 18 oraz 19 listopada grając na dowolnych automatach w kasynie masz okazję odebrać 240 darmowych spinów na slot Disco Spins do rozegrania w klasycznej lub mobilnej wersji. Warunkiem otrzymania free spinów jest wpłata i obrócenie określonej sumy.

Załóż konto w Kasynie Mr Green i odbierz do 1750 PLN oraz 100 free spinów

Disco Spins ma 5 bębnów, 3 rzędy i 20 stałych linii zakładów. Posiada 2 tryby darmowych spinów i funkcję wild parkiet. Akcja rozgrywa się na parkiecie nocnego klubu. Jeśli masz ochotę na darmową rozrywkę już następnego dnia po wpłacie, obróć wpłaconą kwotą przynajmniej raz. Dokonaj wpłaty 18 i 19 listopada, a już następnego dnia ustalona w promocji ilość spinów wpłynie na Twoje konto po godzinie 13:00. Ilość spinów uzależniona jest od łącznej sumy depozytów dokonanych każdego z wyżej wymienionych dni. Im więcej wpłacisz, tym więcej darmowej rozrywki i prawdziwych wygranych będzie dla Ciebie.

Odbierzesz 20 darmowych spinów jeśli złożysz depozyt w wysokości 100 PLN. 55 free spinów będzie Twoje jeśli 18 oraz 19 listopada wpłacisz 220 PLN. Przy wpłacie powyżej 440 PLN do Twojej dyspozycji na slocie Disco Spins będzie 120 darmowych spinów. Wygrane z darmowych spinów należy obrócić 35x na dowolnych grach w kasynie. Ważność spinów jest ograniczona i należy je wykorzystać w ciągu 7 dni od otrzymania. Zatem nie marnuj czasu graj i odbieraj darmowe spiny. Pokaż jak poruszasz się w rytm disco automatu zdobywając parkiet i wysokie wygrane. Dla Twojej wygody spiny masz okazję wykorzystać w dowolnym miejscu, na komputerze lub urządzeniu mobilnym.

Darmowe spiny to chyba ulubiona promocja każdego fana gier - brak ryzyka, brak wpłaty - za to z szansą na wielką wygraną. Nowym graczom Kasyno Mr Green funduje pakiet powitalny. Przy pierwszych 4 depozytach można zyskać do 1750 PLN. Z pierwszą wpłatą od 150 PLN odbierzesz 100 darmowych spinów na slot Spinata Grande oraz bonus od depozytu 100% do 500 PLN. Minimalna wpłata uruchamiająca premię to 50 PLN. 240 darmowych spinów na slocie Disco Spins mogą należeć do Ciebie! Przyłącz się i wygrywaj w Kasynie Mr Green!