Promocje

Kasyno Royal Panda: Darmowe spiny na slocie Flowers (04-10.05)

Tylko w Kasynie Royal Panda czekają na Ciebie 4 wspaniałe tygodnie z darmowymi spinami w promocji "Wiosenne Obroty". Możesz ich zdobyć, aż 120! Każdy kolejny tydzień to 30 darmowych obrotów na wiosennych najpopularniejszych automatach. Zacznij już dziś swoją przygodę w królewskiej Pandzie. Pierwszy tydzień zabawy trwa od 4 do 10 maja 2015 roku.

W dniach od 4 do 7 maja wpłać do Kasyna Royal Panda i obróć minimum 100 PLN, a już w weekend w dniach 8, 9 i 10 maja otrzymasz po 10 darmowych spinów na slot Flowers. Zostaną one przypisane do Twojego konta w piątek, sobotę i niedzielę. Spodziewaj się 10 darmowych obrotów po godzinie 12:00 w każdy z wyżej wymienionych dni. Tylko depozyty i obroty wykonane, w tym tygodniu będą liczone do odbioru spinów na automacie Flowers. Masz okazję wykorzystać swoje darmowe obroty na mobilnej lub standardowej wersji gry Flowers. Obrót bonusem od depozytu i wszystkich darmowych spinów należy wykonać 35 razy.

Dla graczy nieposiadających jeszcze konta, serwis przygotował specjalną ofertę na powitanie. Zarejestruj się w Kasynie Royal Panda, złóż depozyt i zgarnij 10 darmowych obrotów na Starburst. Dodatkowo otrzymasz bonus 100% pierwszej wpłaty do 1 000 PLN! Nie zwlekaj i odbierz 30 spinów na ten tydzień. Wpłać i graj na swoich ulubionych slotach za minimum 100 PLN między poniedziałkiem, a czwartkiem i już w piątek, sobotę oraz niedzielę zbieraj profity z darmowej gry na slocie Flowers i wygrywaj wielkie sumki!