Promocje

Royal Panda: Darmowe spiny na slocie Football: Champions Cup (10.06-11.07)

Darmowe spiny na slocie football champions cup royal panda 110 czerwca 2016 roku startują Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej. Z tej okazji w Kasynie Royal Panda zorganizowano niecodzienną promocję, w której masz sposobność zbierać dziesiątki darmowych obrotów na sportowy wideoautomat Football: Champions Cup. Promocja trwa od 10 czerwca do 11 lipca 2016 roku, a Ty masz okazję uzbierać w czasie 51 spotkań piłkarskich tyle darmowych spinów, ile padnie bramek podczas tych meczy!

Rejestracja w Royal Panda: 25 free soinów oraz do 1750 PLN

Zaciekawiła Cię ta oferta? Jesteś ciekaw jak odebrać darmowe spiny w Kasynie Royal pPanda? Już objaśniamy. Aby otrzymać darmowe obroty, należy złożyć depozyt w dniu rozgrywania meczu. Wpłaty można dokonać przed, w trakcie lub po meczu. Jeśli z jakichkolwiek przyczyn mecz zostanie unieważniony, wszystkie gole strzelone w tym spotkaniu, nie będą liczone do ilości darmowych obrotów. Za każdą bramkę strzeloną w meczu (lub meczach) oraz za gole strzelone w dogrywkach i rzutach karnych rozgrywanych tego samego dnia, odbierzesz jeden darmowy spin. Jedyny warunek to złożenie depozytu.

Darmowe spiny na slocie football champions cup royal panda 3Następnego dnia po wpłaceniu depozytu i odbytym meczu zaloguj się na swoim koncie o godzinie 12:00. Będą tam czekać na Ciebie darmowe spiny na slocie Football: Champions Cup. Sięgnij po puchar i wygrywaj wielkie pieniądze. Wygrane z darmowych obrotów podlegają standardowym wymogom obrotu, które należy obrócić 35x poprzez stawianie zakładów z wykorzystaniem salda gotówkowego.

Darmowe spiny na slocie football champions cup royal pandaKibicuj wszystkim uczestnikom Euro 2016, składaj depozyty każdego dnia i za każdą strzeloną bramkę odbierz jeden darmowy spin na slocie Football: Champions Cup. Jeśli nie jesteś jeszcze graczem tego serwisu, zarejestruj się. Dokonaj depozytu i odbierz bonus 100% do 1000 PLN oraz 25 darmowych spinów na slocie Starburst. Zasiądź przy telewizorze 10 czerwca i kibicuj do końca finału 11 lipca, zdobywając dziesiątki darmowych spinów.