Promocje

Royal Panda: Darmowe spiny na slotach Gonzo’s Quest i Twin Spin (29.08-02.09)

Darmowe spiny na slotach gonzos quest i twin spin royal panda 2Uwaga, uwaga! W Kasynie Royal Panda masz okazję pożegnać wakacje z pakietem darmowych spinów, biorąc udział w promocji One - Minute Challenge. Nie musisz na to poświęcać całego dnia, wystarczy minuta dziennie, aby zdobyć nawet 50 darmowych spinów na slotach Gonzo’s Quest i Twin Spin! Jeśli przez 5 kolejnych dni, począwszy od poniedziałku, 29 sierpnia do piątku, 2 września 2016 roku poświęcisz zaledwie 60 sekund, w ciągu których zakręcisz tylko 10 razy na wybranym promocyjnym slocie dnia, to w sobotę i niedzielę 3-4.09 2016 odbierzesz swoją nagrodę.

Załóż konto w Kasynie Royal Panda: do 1000 PLN i 25 darmowe spiny na Starburst

Darmowe spiny na slotach gonzos quest i twin spin royal panda 1Swoją zabawę w Royal Pandzie rozpocznij w poniedziałek, 29 sierpnia od 10 spinów na slocie Gonzos Quest, który jest pierwszym z pięciu gier biorących udział w ofercie. Żeby zakwalifikować się do odbioru free spinów należy jeszcze choć raz podczas czterech następnych dni zakręcić bębnami kolejnych promocyjnych spinów używając do tego swojego salda gotówkowego. Jeśli nie zdążysz obrócić 10 rund podczas minuty - to nic nie szkodzi. Wystarczy każdego z tych dni do północy wykonać zadanie, a odpowiadająca ilość free spinów i tak trafi na Twoje konto. Wykonując 10 obrotów we wtorek na dedykowanym slocie Twin Spin zapewnisz sobie 10 free spinów - 5 na slocie Gonzo’s Quest i 5 na slocie Twin Spin, które odbierzesz w weekend.

Darmowe spiny na slotach gonzos quest i twin spin royal panda 4Jeśli spodobała się Ci ta promocja nie rezygnuj z dalszej części wspaniałej zabawy! W środę, 31 sierpnia kręcąc 10 razy bębnami Thunderstruck II, podwoisz zdobyte free spiny, czyli zamiast 10 w weekend będzie czekać na Ciebie 20 darmowych obrotów. Aktywny czwartek, 1 września, w którym wykonasz kolejne 10 rund na slocie Jack and the Beanstalk, zagwarantuje Ci po 15 darmowych spinów w sobotnio-niedzielnych rozgrywkach. Sobota, 2 września jest finałowym dniem, w którym czeka na Ciebie 50 darmowych spinów na weekendową rozrywkę za free na slocie Twin Spin i Gonzo’s Quest. Jedyny warunek to tak samo jak w poprzednich dniach obrócić 10 razy na slocie Bar Bar Black Sheep własną gotówkę. Łatwe?

Darmowe spiny na slotach gonzos quest i twin spin royal panda 2Dołącz do graczy Kasyna Royal Panda i skorzystaj z oferty, a 50 darmowych spinów i przy tym 50 szans na wykręcenie zwycięskich kombinacji będzie Twoje. Nie płacąc za zakłady już w sobotę i niedzielę od południa masz szansę na wielkie wygrane na slocie Twin Spin i Gonzo’s Quest zupełnie gratis. Jeśli poszczęści Ci się i przy pomocy free spinów wygrasz, to pamiętaj, że przed wypłatą należy dokonać 35-krotnego obrotu na dowolnych grach w Kasynie Royal Panda. Jeżeli nie jesteś jeszcze graczem tego serwisu, a chciałbyś dołączyć do tej i kolejnych promocji, zarejestruj się i dokonaj depozytu w wysokości minimum 40 PLN. Na wpłacających po raz pierwszy czeka bonus powitalny. Pierwsza wpłata środków podwoi Twój wkład o bonus 100% do 1.000 PLN. Na dobry początek współpracy odbierzesz również 25 darmowych spinów na slocie Starburst. Dołącz do promocji, poświęcając minimum minutę dziennie przez 5 kolejnych dni. Kręcąc bębnami tak wspaniałych slotów, oprócz niezapomnianej rozrywki i wysokich wygranych masz okazję zgarnąć aż 50 free spinów na najpopularniejszych slotach: Gonzo’s Quest i Twin Spin! Dołącz do zabawy!