Promocje

Mr Green: 300 free spinów na slocie Sparks (23-24.07)

Pragniesz wziąć udział w promocji Kasyna Mr Green i otrzymać 300 free spinów na slot Sparks, nowości wypuszczonej przez Netent? Taka okazja nadarza się tylko w dniach 23 oraz 24 lipca 2015 roku.

Aby otrzymać darmowe spiny należy się zarejestrować na swoim koncie w Kasynie Mr Green, dokonać wpłaty środków i obrócić je przynajmniej 5x na dowolnych grach slotowych. Przygotowano trzy progi promocji, z których można skorzystać zarówno 23 jak i 24 lipca. Twój depozyt w wysokości 100 PLN, nagrodzi Cię 25 darmowymi spinami. Jeżeli wpłacisz 220 PLN to następnego dnia otrzymasz 60 darmowych spinów, 150 darmowych obrotów otrzymasz, jeśli wpłacisz nie mniej niż 440 PLN. Jeśli wpłat dokonasz w każdym promocyjnym dniu będziesz mieć od 50 do 300 darmowych spinów na wypróbowanie nowej pozycji od Netent - slotu Sparks!

Rejestracja w Kasynie Mr Green - bonus do 1750 PLN oraz 100 darmowych spinów

Jeżeli marzysz o wspaniałej rozrywce i wielkiej wygranej w Kasynie Mr Green to podejmij decyzje już dziś, bo oferta obowiązuje tylko przez dwa dni. Darmowe spiny na slocie Sparks zostaną przyznane na podstawie sumy depozytów z każdego dnia (do odbioru spinów liczy się osobno wpłata z dnia 23.07 i suma wpłat dokonana w dniu 24.07). Dodatkowe obroty będą dodane po godzinie 13:00 następnego dnia po dokonaniu depozytu. Wygrana z free spinów musi zostać 35-krotnie obrócona w kasynie.


Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w Kasynie Mr Green, to nadarza się ku temu świetna okazja, aby zostać jego członkiem. Dokonaj rejestracji choćby dziś i ciesz się z powitalnych upominków. Na start otrzymasz 4 depozyty o wartości do 1 750 PLN zupełnie gratis! Przy pierwszym depozycie w wysokości minimum 50 PLN, otrzymasz dodatkowy bonus w wysokości 100% do 500 PLN. Dodatkiem do premii będzie jeszcze 100 darmowych spinów na slot Spinata Grande (jeśli zdecydujesz się na wpłatę 150 PLN). Darmowe spiny od depozytu pojawią się na Twoim koncie następnego dnia po wpłacie, po godzinie 13:00. Wygraną z nich należy obrócić w kasynie 35-krotnie.

Wpłać depozyt, a natychmiast otrzymasz premię i z podwojonym stanem konta, za którą będziesz mógł rozpocząć zabawę w Kasynie Mr Green. Zachęcamy Cię do wypróbowania nowego slotu Sparks i występujących w nim licznych funkcji. Sam wybierz ile tych darmowych spinów chcesz otrzymać i już w piątek oraz w sobotę graj na koszt Kasyna!