Promocje

Mr Green: Walentynkowe darmowe spiny na slocie Sparks (11-14.02)

Czy tego chcesz czy nie to Walentynki są już tuż, tuż. Z tej okazji Kasyno Mr Green ma dla Ciebie zamiast kwiatów, bukiet darmowych spinów. Zostań free spinową Walentynka Kasyna Mr Green! Promocja obowiązuje między 11 a 14 lutego 2016 roku.

Rejestracja w Mr Green i 25 darmowych spinów bez depozytu

Od czwartku, 11 lutego do niedzieli 14 lutego przelej na swoje konto w Mr Green nie mniej niż 70 PLN, a otrzymasz 50 darmowych spinów na slocie Sparks. Jeśli spodoba Ci się zabawa i poczujesz niedosyt możesz tą czynność powtórzyć kolejnego dnia. Druga porcja 50 darmowych spinów wpłynie na Twoje konto po wpłacie kolejnej wpłaty w wysokości 70 PLN. Pamiętaj, że w ciągu tych 4 dni promocji z free spinów możesz skorzystać tylko dwukrotnie i nie więcej niż 1 raz dziennie. Darmowe spiny dodane zostaną do godziny 13:00 dzień po dokonaniu depozytu. Możesz z nich skorzystać na slocie Sparks w standardowej wersji komputerowej jak i mobilnej na telefonie lub tablecie. Po 7 dni od aktywacji spiny zostaną anulowane. Wygrane wygenerowane z darmowych spinów na slocie Sparks podlegają warunkom obrotu. Według regulaminu Kasyna Mr Green należy je obrócić 35-krotnie na dowolnych grach w kasynie.

Dzięki tej wspaniałej walentynkowej promocji masz okazje na zdobycie darmowych spinów. Twoja gra będzie bardziej pasjonująca i da większe szanse na duże wygrane. Nie przegap okazji i już 11 lutego włącz się do akcji, aby Walentynki 2016 były niepowtarzalne. Dla nowych graczy Kasyna Mr Green przygotowany jest pakiet powitalny. Za rejestrację w kasynie Mr Green przy pomocy naszego linku otrzymasz 25 darmowych spinów na Starburst. Jeśli zdecydujesz się na wpłatę minimum 150 PLN, otrzymasz dodatkowo 100 darmowych spinów na slot Spinata Grande. Przy wpłacie, minimum 25 PLN, na Twoje konto wpłynie bonus 100% do 500 PLN.

Jesteśmy pewni, że choć raz zajrzysz do tego serwisu, już zawsze będziesz się tu wspaniale bawił - zapewniamy. Bukiet 100 Walentynkowych free spinów czeka na Ciebie od 11 do 14 lutego 2016 roku na slocie Sparks!