Promocje

Mr Green: 20 darmowych spinów na Disco Spins, Spinata Grande lub Twin Spin (16.04)

Darmowe spiny na spinata grande disco spins w mr green 1Zapraszamy do Kasyna Mr Green po darmowe spiny. Tylko dzisiaj, 16 kwietnia od godziny 16:00 do 21:00 masz okazję odebrać 20 darmowych spinów, które będą do wykorzystania na jednym z promocyjnych slotów Mr Green. Do wyboru masz automaty Disco Spins, Spinata Grande lub Twin Spin.

Otwórz konto w Mr Green: odbierz 25 free spinów bez depozytu na starburst + bonusy

Darmowe spiny na spinata grande disco spins w mr green 5Zasada jest prosta. Aby odebrać free spiny w Mr Green wystarczy wpłacić i rozegrać na dowolnych grach kasynowych 100 PLN. Zadanie to należy wykonać między godziną 16:00, a 21:00 w sobotę 16 kwietnia 2016 roku.

Jeśli podołałeś wyzwaniu, 20 darmowych spinów masz już zagwarantowane. Możesz je wykorzystać na dowolnym urządzeniu, zarówno w wersji mobilnej na telefonie lub tablecie oraz w standardowej wersji gry na komputerze w domowym zaciszu. Darmowe spiny ważne będą przez 7 dni od ich aktywacji i można z nich skorzystać tylko na slotach Twin Spin, Spinata Grande lub Disco Spins – w tym przypadku wybór należy do Ciebie. W kasynie Mr Green obowiązują jasne i przejrzyste zasady. Chyba nie ma osoby, która by tym słowom zaprzeczyła. Poziom swojego zadowolenia masz okazję powiększyć dzięki swojej zabawie, bo czym więcej grasz tym więcej wygrywasz.

Do wygrywania oprócz szczęścia potrzebne są także pewne umiejętności, a jak mówi przysłowie - trening czyni mistrza, a w Kasynie Mr Green to sama przyjemność. Zatem potrenuj dziś miedzy 16:00 a 21:00 i wykorzystaj swoją szansę na 20 darmowych spinów do wykorzystania na slocie Twin Spin, Spinata Grande oraz Disco Spins.

Darmowe spiny na spinata grande disco spins w mr green 2Jeśli nie jesteś jeszcze graczem tego serwisu, zarejestruj się za pomocą naszego linku, a odbierzesz od Mr Greena 25 darmowych spinów na Starburst bez depozytu. Podczas 4 pierwszych doładowań otrzymasz do 1 750 PLN zupełnie gratis! Przy pierwszej wpłacie w wysokości minimum 50 PLN, otrzymasz dodatkowy bonus w wysokości 100% do 500 PLN. Jeśli zdecydujesz się na wpłatę 150 PLN dodatkiem do premii będzie jeszcze 100 darmowych spinów na slot Spinata Grande. Bonus gotówkowy pojawi się na Twoim koncie automatycznie natomiast darmowe spiny od depozytu pojawią się następnego dnia po wpłacie, po godzinie 13:00. Wygraną z nich należy obrócić w kasynie 35x.