Promocje

Mr Green: Darmowe spiny na slocie Spinata Grande lub Starburst (27-30.07)

Masz apetyt na 260 darmowych spinów od Kasyna Mr Green? Jeśli zajrzysz tu 27 oraz 30 lipca to skorzystasz z promocji i już następnego dnia będziesz korzystał z darmowej gry na slotach Spinata Grande lub Starburst.


Nie trzeba nic wielkiego robić aby zakwalifikować się do odbioru darmowych spinów. Wystarczy 27 lipca oraz 30 lipca dokonać wpłaty środków i obrócić je przynajmniej 5x na dowolnych grach slotowych. Kasyno Mr Green przygotowało trzy progi promocji, z których można skorzystać zarówno w jeden jak i w obydwa wskazane dni.

Zdeponuj środki w wysokości 100 PLN, a Twoje konto powiększy się o 20 darmowych spinów. Jeżeli wpłacisz 220 PLN to następnego dnia otrzymasz 55 darmowych spinów, przy zdeponowaniu 440 PLN otrzymasz aż 130 darmowych obrotów. Jeśli wpłat dokonasz 27 oraz 30 lipca do Twojej dyspozycji będzie od 40 do 260 darmowych spinów na wspaniałą darmową rozrywkę na slocie >Starburst lub jak wolisz slocie Spinata Grande. Wpłacane kwoty sumują się z całego dnia, czyli od północy do 23:59. Na podstawie wszystkich dodanych do siebie wpłat już następnego dnia cieszyć się będziesz z free spinów. Wygrana z nich musi zostać 35-krotnie obrócona w kasynie.


Jeśli zajrzałeś tu pierwszy raz, to nadarza się świetna okazja, aby dołączyć do grona graczy Kasyna Mr Green. Dokonaj rejestracji choćby dziś i ciesz się z powitalnych upominków. Na start otrzymasz do 1 750 PLN zupełnie gratis przy pierwszych 4 depozytach! Przy pierwszej wpłacie minimum 50 PLN, otrzymasz dodatkowy bonus w wysokości 100% do 500 PLN. Dodatkiem do premii będzie jeszcze 100 darmowych spinów na slot Spinata Grande(jeśli zdecydujesz się na wpłatę 150 PLN) Darmowe spiny od depozytu pojawią się na Twoim koncie dzień po wpłacie. Wygraną z nich należy obrócić w kasynie 35-krotnie.

To już ostatnie w tym miesiącu darmowe spiny od Kasyna Mr Green. Nie przegap okazji i Sam wybierz ile ich chcesz otrzymać! Ciesz się graniem i wygrywaniem na slocie Starburst oraz Spinata Grande, bo to automaty z wieloma funkcjami dającymi duże możliwości wygrywania!