Promocje

Mr Green: Darmowe spiny na slocie Starburst (27.04)

Przed nami ostatni tydzień kwietnia. Aby uprzyjemnić poniedziałek, Kasyno Mr Green podaruje Ci do 200 darmowych spinów na slot Starburst. Promocja obowiązuje tylko 27 kwietnia do godziny 23:59.

Ilość przyznanych spinów uzależniona jest od sumy depozytu wpłaconego na konto w dzisiejszym dniu. Jeśli dziś zdeponujesz nie mniej niż 100 PLN i zagrasz za nie na dowolnym slocie w kasynie, to jutro, 28 kwietna na Twoje konto wpłynie 30 darmowych spinów. Potrzebujesz więcej darmowej zabawy? Wpłać i obróć przynajmniej 220 PLN, a już we wtorek będziesz się cieszyć 80 darmowymi spinami na slocie Starburst, po godzinie 13:00. Masz możliwość zdobyć, aż 200 free spinów, jeśli wpłacisz i zagrasz 27 kwietnia za minimum 440 PLN. Depozyt uprawniający do skorzystania z oferty należy obrócić 5-krotnie na dowolnych grach w kasynie Mr Green. Zanim będziesz mógł dysponować wygraną z darmowych obrotów należy je obrócić przynajmniej 35x.

Jeżeli nigdy nie grałeś w tym serwisie, to zarejestruj się w Mr Green, a natychmiast otrzymasz 10 darmowych spinów. Dodatkowe 40 obrotów otrzymasz, jeśli wpłacisz minimum 150 PLN. Obroty są do wykorzystania na slocie Starburst. Pierwszy depozyt zostanie także powiększony o dodatkowe 100% do 500 PLN. Grając dziś w poniedziałek, 27 kwietnia w Kasynie Mr Green masz okazję powiększyć swój kapitał nie tylko o dodatkową gotówkę, ale i o 200 darmowych obrotów, które jutro wykorzystane na slocie Starburst mogą Cię przenieść do grona wielkich wygranych Kasyna Mr Green.