Promocje

Mr Green: Darmowe spiny na mobilnym slocie Steam Tower (6-10.11)

Kasyno Mr Green zaprasza na niecodzienną promocję, w której do zdobycia jest 20 darmowych spinów. Akcja nosi tytuł "Movember i free spiny" i dostępna jest tylko na urządzeniach mobilnych. Movember to coroczna, listopadowa akcja, podczas której mężczyźni zapuszczają wąsy. Jej celem jest podniesienie świadomości dotyczącej męskich problemów zdrowotnych. Jeśli masz ochotę na darmowe spiny, przyłącz się do promocji Kasyna Mr Green w dniach od 6 do 10 listopada 2015 roku.

Załóż konto w Mr Green i odbierz 100 free spinów + do 1750 PLN

Aby zakwalifikować się do odbioru darmowych spinów, obróć minimum 220 PLN na slocie Fisticuffs na swoim telefonie lub tablecie. Już następnego dnia, po godzinie 13:00 na Twoje konto wpłynie 20 darmowych spinów do wykorzystania na mobilnej wersji slotu Steam Tower. Pamiętaj z promocji możesz skorzystać tylko raz. Pod uwagę będą brane zakłady rozegrane w aplikacjach Mr Green lub mobilnej stronie Kasyna.

Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w tym serwisie lub nie dokonywałeś wcześniej wpłat, możesz liczyć na wyśmienity bonus powitalny. Przy 4 pierwszych depozytach możesz otrzymać do 1.750 PLN. Pierwszy depozyt w wysokości minimum 50 PLN, nagrodzony zostanie bonusem 100% do 500 PLN. Dodatkiem do premii będzie 100 darmowych spinów na slot Spinata Grande, jeśli zdecydujesz się na wpłatę minimum 150 PLN. Nie zastanawiaj się długo, graj w Kasynie Mr Green na slocie Fisticuffs na swoim telefonie i odbierz darmowe spiny w Steam Tower – w mobilnej wersji gry. Masz czas do wtorku!