Promocje

Royal Panda: 100 darmowych spinów na Theme Park: Tickets of Fortune (22.06)

Darmowe spiny na theme park tickets of fortune royal panda 1Zapraszamy do najlepszego parku rozrywki, który otwiera swoje wrota w Kasynie Royal Panda. 22 czerwca 2016 roku Netent wypuszcza nowy slot Theme Park: Tickets of Fortune.

Grając w tym dniu w Kasynie Royal Panda masz okazję zgarnąć 100 darmowych spinów na wspaniałą zabawę z mnóstwem atrakcji i bonusowych rund na tym nowym wideoautomacie. Odwiedź wesołe miasteczko 22 czerwca i przez kolejne 5 dni odbieraj 20 darmowych spinów na niezapomnianą przygodę z wysokimi wygranymi!

Załóż konto w Royal Panda i odbierz 25 free spinów oraz do 1000 PLN za darmo

Darmowe spiny na theme park tickets of fortune royal panda 4


Aby odebrać aż 100 darmowych spinów na slot Theme Park: Tickets of Fortune, należy do północy 22 czerwca wpłacić i zagrać za 100 PLN w Kasynie Royal Panda. Jeśli spełnisz ten mało skomplikowany wymóg, przez kolejne 5 dni (od 23 do 27 czerwca) w samo południe wpływać będzie na Twoje konto w Roya Panda po 20 darmowych spinów na nowym slocie Theme Park: Tickets of Fortune sieci Netent.

Darmowe spiny na theme park tickets of fortune royal panda 3Theme Park: Tickets of Fortune zahipnotyzuje Cię imponującą, innowacyjną grafiką oraz wielowarstwową rozrywką. Przygotuj się na wiele ukrytych niespodzianek. Grając na nowym slocie natrafisz nie tylko sześć gier bonusowych, ale także przeżyjesz przejażdżkę rollercoasterem, rozbijać będziesz wieże z puszek czy strzelać do gumowych kaczek. Wszystko to, by sięgnąć po najwyższe nagrody gotówkowe. Pokaż swoją moc uderzając w dzwon, który może obdarzyć Cię maksymalną nagrodą.

Darmowe spiny na theme park tickets of fortune royal panda 2Odwiedź Kasyno Royal Panda i na slocie Theme Park: Tickets of Fortune odbierz swoje 100 darmowych spinów, które pozwolą Ci na przetestowanie wszystkich największych atrakcji. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w Kasynie Royal Panda skorzystaj z okazji i zarejestruj się. Przy pierwszej wpłacie środków czeka tu na Ciebie bonus 100% do 1000 PLN oraz 25 darmowych spinów na slocie Starburst. Bramy parku rozrywki w Kasynie Royal Panda już otwarte, zatem życzymy wesołej zabawy i wysokich wygranych!