Promocje

Royal Panda: 175 free spinów na Wild Wild West: The Great Train Heist (23.02-1.03)

Free spiny na nowy slot wild wild west w royal pandaChwyć swój kolt oraz kapelusz i przenieś się na Dziki Zachód, by zrobić skok na pociąg wypełniony brzęczącymi monetami. W Kasynie Royal Panda już od 23 lutego zadebiutuje nowy ekscytujący slot Wild Wild West: The Great Train Heist producenta Netent. Z tej okazji będziesz miał szansę przetestowania wszystkich jego funkcji za pomocą nawet 175 Royal Spins, wartości 10 PLN każdy lub 175 darmowym spinom, przez cały tydzień, aż do 1 marca 2017 roku!

Załóż konto w Royal Panda - odbierz bonus do 1000 PLN i 25 free spinów

Darmowe spiny na wild wild west the great train heist 2Na nowym slocie Wild Wild West: The Great Train Heist przeniesiesz się na Dziki Zachód i wcielisz się w postać bandziora planującego skok na pociąg. Od 23 lutego do 1 marca zapisz się do promocji i każdego z powyższych dni do godziny 23:59 wnoś depozyt w wysokości minimum 800 PLN. W zamian na promocyjne konto wpływać będzie po 25 Royal Spins. Siedem dni po 25 Royal Spins, każdy o wartości 10 PLN wzbogaci Cię o 175 spinów o wartości 1750 PLN, które wykorzystasz na wspaniałą rozrywkę na nowiutkim slocie Wild Wild West: The Great Train Heist. Odbieraj każdego dnia swoją porcję Royal Spins i dołączaj do innych kowboi!

Jeśli nie dasz rady sprostać powyższym wymaganiom masz drugą ewentualność! Wpłacaj minimum 100 PLN najpóźniej do 23:59 w powyższych dniach promocji, a odbierzesz25 darmowych spinów do wykorzystania na nowym slocie Wild Wild West: The Great Train Heist. Zarówno free spiny jak i Royal Spins będą dostępne tylko na nowej produkcji Netent. Promocyjne spiny będą wpływać na konto następnego dnia po spełnieniu warunków już o godzinie 12:00. Każdego dnia możesz odebrać tylko 25 Royal Spins lub 25 darmowych spinów, czyli najwyższą, przysługującą liczbę obrotów. Spiny można wykorzystać na dowolnej wersji gry Wild Wild West: The Great Train Heist, zarówno na komputerze jak i na urządzeniach mobilnych. Wygrane z free spinów należy obrócić 35 razy na dowolnych grach w Kasynie Royal Panda z wykorzystaniem salda gotówkowego.

Darmowe spiny na wild wild west the great train heist 1Ciesz się wszystkimi funkcjami na nowym slocie Wild Wild West: The Great Train Heist, poczuj smak wygranej, który asystować Ci będzie przez cały tydzień przy pomocy darmowych Royal Spins lub darmowych spinów. Uruchamiaj symbole specjalne, które przyniosą Ci dodatkowe opcje oraz rundy darmowych spinów. Nie przegap nadarzającej się okazji i już dziś załóż konto w Kasynie Royal Panda. Po rejestracji, przy pierwszej wpłacie powyżej 40 PLN na dobry początek odbierzesz bonus 100% do 1000 PLN oraz 25 darmowych spinów na slocie Starburst. Dołącz do zabawy, odbierz 175 Royal Spins o wartości 1750 PLN, włam się do sejfu, zgarnij łup i ciesz się z grania i wygrywania w Kasynie Royal Panda!