Promocje

Mr Green: Darmowe spiny na slocie Subtopia (26.03)

Dzisiejszy przystanek Wiosennej Wycieczki znajduje się pod wodą. Kurs nurkowania nie jest jednak potrzebny, aby uczestniczyć w czwartkowej zabawie Kasyna Mr Green. Każdy, kto dołączy 26 marca do zielonej drużyny, może wyłowić z głębin darmowe obroty na slocie Subtopia! Free spiny pojawią się na Twoim koncie już jutro, jeśli dziś wpłacisz i zagrasz na wybranym przez siebie automacie. Zdeponuj i obróć minimum 5 razy kwotą 100 PLN, a otrzymasz 20 free spinów. Jeśli zagrasz za 220 PLN, a odbierzesz 55 gratisowych rund na slocie Subtopia w Mr Green.

Rejestracja w Mr Green - 10 free spinów bez depozytu + bonus!

Ilość free spinów, jaką możesz zdobyć, zależy wyłącznie od ilości Twoich depozytów. Nie obowiązują żadne limity, więc graj i zgarniaj dodatkowe spiny na Subtopii! Czeka na Ciebie również los na loterię rowerową, oraz 10 wiosennych free spinów każdego dnia. Zdobędziesz je w ten sam sposób, wpłacając minimum 100 PLN na dowolną grę w Kasynie Mr Green. Losowanie wspaniałych, ręcznie wykonanych jednośladów odbywa się raz w tygodniu, w ramach kampanii Wiosenna Wycieczka. Pamiętaj o dodaniu własnego adresu e-mail do każdego losowania. Zdobyte wiosenne free spiny, odbierzesz po zakończeniu promocji, 6 kwietnia.

Nowy w Kasynie Mr Green? Odbierz powitalne prezenty! Już za samą rejestrację otrzymasz 10 free spinów na Starburst bez depozytu, a od 150 PLN pierwszej wpłaty, zgarniesz aż 40 darmowych rund. Dodatkowo bonus 100% od depozytu 25 PLN do wykorzystania na dowolną grę w serwisie. Maksymalna kwota bonusu to 500 PLN. Loguj się i dołącz do Wiosennej Wycieczki! Podwodny świat Subtopii czeka również na Ciebie!