Promocje

Royal Panda: Free spiny i gotówka na 3 urodziny Royal Panda (10-12.03)

Darmowe spiny twin spin starburst w royal panda 1Trzecie urodziny to doskonała okazja do świętowania, Royal Panda przez te lata organizowało różne promocje nie tylko podczas wielkich wydarzeń. W tym kasynie każdy dzień jest odpowiedni na organizowanie wspaniałych ofert z prezentami i niespodziankami. W dniach od 10 do 12 marca w Kasynie Royal Panda z okazji urodzin masz okazję zgarnąć fantastyczne nagrody w postaci darmowych spinów i Royal Spins na trzy najwspanialsze automaty. Dodatkowo, jeśli wykręcisz najwyższą kombinację na promocyjnych slotach odbierzesz nagrodę gotówkową w wysokości: 400 PLN, 1.000 PLN i 2.000 PLN!

Rejestracja w Royal Panda: 25 free spinów i do 1000 PLN za darmo

Darmowe spiny twin spin starburst w royal pandaW ciągu trzech dni urodzinowej imprezki masz okazję zdobyć 30 Royal Spins na slocie Twin Spin, 75 darmowych spinów na slocie Starburst i 150 Royal Spins na slocie Jack and the Beanstalk. Pierwszej trójce najlepszych graczy, którym w każdym dniu uda się trafić najwyższą kombinację na slotach Starburst, Twin Spin i Jack and the Beanstalk odbiorą odpowiednio: 400 PLN, 1.000 PLN i 2.000 PLN. Od piątku do niedzieli maksymalnie można zyskać 3.400 PLN w gotówce. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na profilu Royal Panda na Facebooku. W chwili, gdy więcej jak jeden gracz zdobędzie taką samą kombinację, wygra ten, który uzyska najwyższy układ jako pierwszy.

Darmowe spiny twin spin starburst w royal panda 3Aby każdego dnia odebrać 25 darmowych spinów na slocie Starburst, obróć 20 PLN na tym slocie. Przez trzy dni możesz zostać posiadaczem 75 darmowych spinów. Wpłata i obrócenie 400 PLN na slocie Twin Spin przyniesie Ci 10 Royal Spins na tym samym slocie. Maksymalnie od piątku do niedzieli można zgarnąć 30 Royal Spins. 50 Royal Spins na slot Jack and the Beanstalk otrzymasz, jeśli obrócisz 2.000 PLN na tym slocie. Maksymalnie w czasie trwania urodzinowej promocji można odebrać 150 Royal Spins. Zdobyte free spiny mogą zostać wykorzystane zarówno na mobilnych jak i tradycyjnych wersjach powyższych slotów. Wygrane dzięki promocyjnym free spinom należy obrócić w kasynie 35-krotnie przy stawianiu zakładów z wykorzystaniem własnej gotówki.

Darmowe spiny twin spin starburst w royal panda 2Dołącz do gości Kasyna Royal Panda! Jeśli jeszcze nie wstąpiłeś w ich szeregi, masz ku temu wspaniałą okazję. Codziennie nowi gracze przy pierwszym depozycie witani są tu bonusem 100% do 1.000 PLN. Każdy z nich może liczyć także na 25 darmowych spinów na slocie Starburst. W Kasynie Royal Panda nie ustaje wyborna zabawa i nie znika wyśmienity humor. Przyłącz się do świętowania, odbierz darmowe spiny oraz nagrody gotówkowe!