Promocje

Mr Green: 10 milionów free spinów w Kalendarzu Adwentowym Mr Green (24.11-24.12)

Nadszedł czas na rozpakowanie świątecznych free spinów podczas 31 dniowej kampanii Kalendarza Adwentowego Mr Green. Promocja rozpoczyna się 24 listopada i potrwa do 24 grudnia 2015 roku. Przyłącz się i otwieraj kalendarzowe okienka wraz z zielonym dżentelmenem odbierając fantastyczne darmowe spiny na najpopularniejsze, niepowtarzalne gry!

Załóż konto w Mr Green i odbierz 25 darmowych spinów bez konieczności depozytu
Jeżeli dokonałeś depozytu do 23 listopada, już dziś(24.11) przez kolejne 7 dni cieszyć się będziesz z darmowej rozrywki na wytypowanych do promocji slotach. Każdego dnia czekać na Ciebie będzie inny automat slotowy. Jeśli tego nie zrobiłeś, to przyłącz się jak najszybciej, bo milion darmowych spinów czeka na chętnych. Podczas trwania całej promocji osobiście możesz zgarnąć 1030 darmowych spinów w Mr Green. Z pewnością przyznasz nam rację - ilość fascynująca.

Zatem dokonaj depozytu aby zagwarantować sobie 70 lub 210 darmowych spinów przez kolejne 7 dni Kalendarza Adwentowego Mr Green. Wpłać i zagraj za 100 PLN, a otrzymasz każdego dnia 10 free spinów. Jeżeli wolisz 30 darmowych spinów przez kolejne 7 dni to do 30 listopada zagraj za nie mniej niż 220 PLN.

Promocja ta kwalifikuje graczy, którzy dokonali depozytu w ostatnim czasie na minimum 100 PLN. Jeśli nie dopełniłeś takiego warunku, nie przejmuj się. Wpłać środki, a już następnego dnia otrzymasz odpowiednią ilość darmowych spinów. Zaznacz aktywne okienko aby dowiedzieć się, w której grze oczekują na Ciebie darmowe spiny. W każdym momencie można uaktualnić swoją wpłatę do wyższego poziomu wpłacając depozyt w kwocie nie mniejszej niż 220 PLN i począwszy od następnego dnia Twoich spinów będzie więcej. Wygrane z free spinów należy postawić minimum 35x zanim będzie je można wypłacić. Po każdym tygodniu free spiny się skończą. Jeśli w tym tygodniu dokonasz kolejnego depozytu, to zakwalifikujesz się do następnej 7 dniowej edycji świątecznego kalendarza i Twoja przygoda będzie trwała kolejne 7 dni czyli od 1 do 7 grudnia.

Masz ochotę na 10 milionów free spinów w Kalendarzu Adwentowym, a nigdy nie grałeś w tym serwisie - zarejestruj się. Czeka tu na Ciebie pakiet powitalnych bonusów. Za same założenie konta otrzymasz 25 darmowych spinów do wykorzystania na slocie Starburst, bez konieczności depozytu. Jeśli zdecydujesz się na wpłatę minimum 150 PLN otrzymasz 100 darmowych spinów na slot Spinata Grande. Dokonaj swojej pierwszej wpłaty, by zgarnąć bonus 100% do 500 PLN. Otrzymasz aż do 1750 PLN na start przy 4 pierwszych wpłatach. Załóż konto jak najszybciej i ciesz się bonusową gotówką oraz świątecznymi spinami przez kolejne 7 dni.