Promocje

Mr Green: Doładowania na Esqueleto Explosivo i Vikings Go Wild z pulą 8.000 PLN (12-13.10)

Kasyno Mr Green, jak co tydzień organizuje promocje dla swoich wiernych graczy. Chcesz się trochę zabawić i spróbować szczęścia w Raju Promocji? Mamy dla Ciebie propozycję, która daje szansę na wspaniałą zabawę i do tego wysokie wygrane oraz dodatkowe doładowania gotówkowe. Zapraszamy od 12 do 13 października 2015 roku do Kasyna Mr Green, dzięki którym masz okazję otrzymać bonusowe doładowania o łącznej kwocie 8.000 PLN.

Załóż konto w Mr Green i odbierz 100 darmowych spinów oraz do 1750 PLN

Między północą 12 października a 23:59, 13 października zapraszamy na najsłynniejszą w tym dniu nieziemską przygodę w Kasynie Mr Green, gdzie między uczestnikami gry Esqueleto Explosivo i Vikings Go Wild wylosowane zostanie 20 dodatkowych doładowań gotówkowych od 20 do 1000 PLN. Dzięki Esqueleto Explosivo i Vikings Go Wild masz szansę nieźle się zabawić, ponadto znaleźć się na liście zwycięzców. Żeby wziąć udział w promocji należy się zalogować na swoim koncie i podczas tych dwóch dni spróbować szczęścia na wybranym przez siebie promocyjnym slocie. Mr Green wybierze losowo konta graczy, którym dołoży dodatkowe doładowania. Premie te, to dodatkowa gotówka na Twoim koncie, z którą możesz zrobić, co tylko chcesz. Jest ona wolna od obrotu.

Nie jesteś jeszcze członkiem Kasyna Mr Green? Nowym graczom serwis proponuje znakomity bonus powitalny, w którym możesz otrzymać do 1750 PLN przy 4 pierwszych doładowaniach oraz darmowe spiny! Przy pierwszym depozycie w wysokości minimum 50 PLN, otrzymasz dodatkowo 100% do 500 PLN. Dodatkiem do premii będzie jeszcze 100 darmowych spinów na slot Spinata Grande, jeśli zdecydujesz się na wpłatę minimum 150 PLN. Darmowe spiny od depozytu pojawią się na Twoim koncie dzień po wpłacie, po godzinie 13:00. Natychmiast po zalogowaniu otrzymasz bonus z podwojonym stanem konta, za który będziesz mógł rozpocząć zabawę Może szczęście się do Ciebie uśmiechnie i w losowaniu w dniach 12 oraz 13 października otrzymasz bonusowe doładowania!