Promocje

Mr Green: Doładowania do 1000 PLN na slocie Ariana i Dolphin’s Gold (9-10.11)

Przed Tobą kolejny jesienny tydzień pełen gorących promocji w Kasynie Mr Green. W dniach od 9 do 10 listopada Kasyno Mr Green przygotowało niezapomnianą przygodę i dodatkową gotówkę o łącznej sumie 8.000 PLN, z którą będziesz mógł zrobić, co Ci tylko przyjdzie do głowy. Grając w poniedziałek i wtorek na wybranym slocie Ariana i/lub Dolphin’s Gold zatryumfujesz podwójnie: poza wygranymi z wybranej gry możesz otrzymać losowo przyznaną gotówkę od 20 do 1000 PLN.

Bonus powitalny do 1750 PLN + 100 free spinów - Rejestracja w Mr Green!

Jeżeli chcesz poczuć dreszczyk emocji i zastrzyk gotówki to zasmakuj przygody w podwodnym świecie na slocie Ariana lub Dolphin’s Gold w Mr Green. W tej ofercie nie ma limitów na dzienne doładowania, możesz z nich skorzystać nawet kilka razy - wystarczy łut szczęścia. Doładowania gotówkowe nie podlegają warunkom obrotu, czyli możesz je od razu wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę. Jeżeli poszczęści Ci się w losowaniu, serwis powiadomi Cię o wygranej i jej wysokości.

Oferta Kasyna Mr Green zwrócona jest do zalogowanych graczy. Chcesz przyłączyć się do zabawy, a nie posiadasz w nim jeszcze konta? Przy pierwszej wpłacie środków w wysokości minimum 50 PLN, otrzymasz dodatkowy bonus 100% do 500 PLN. Dodatkiem do premii będzie jeszcze 100 darmowych spinów na slot Spinata Grande (jeśli zdecydujesz się na wpłatę minimum 150 PLN). Darmowe spiny od depozytu pojawią się na Twoim koncie następnego dnia po wpłacie. Wygraną z nich należy obrócić w kasynie 35-krotnie.

Pamiętaj, że promocja obowiązuje tylko w poniedziałek i wtorek (9-10.11), a doładowania gotówkowe nie podlegają żadnym warunkom obrotu. Chcesz zanurkować i przeżyć wspaniałe przygody w podwodnej krainie na slotach Ariana i Dolphin’s Gold w Kasynie Mr Green oraz powiększyć stan portfela o wygrane i doładowania gotówkowe do 1.000 PLN? Nie zwlekaj i przyłącz sie do promocji!