Promocje

Mr Green: Doładowania do 1000 PLN na Castle Builder, Ariana, Thunderstruck II oraz Hot as Hades (10-13.09)

Przez kolejne cztery dni od 10 do 13 września czekają na Ciebie w Kasynie Mr Green cztery żywioły na slotach: Castle Builder, Ariana, Thunderstruck II oraz Hot as Hades, które kryją w sobie kombinacje z wysokimi wygranymi oraz doładowaniami gotówkowymi. W każdym dniu promocji 20 wytypowanych graczy ma szansę na zdobycie doładowania od 20 do 1.000 PLN o łącznej sumie 16.000 PLN w Kasynie Mr Green.

Otwórz konto w Mr Green i odbierz do 1750 PLN oraz 100 free spinów

Przygodę z żywiołami rozpoczniesz w czwartek 10 września o północy. W tym dniu poddasz się żywiołowi ziemi i spędzisz go na budowaniu zamków na slocie Castle Builder od Rabcat. Wędruj przez średniowieczne królestwa, a spotkasz nieustraszonych rycerzy i wielkich królów. Przy odrobinie szczęścia Twoje kasynowe konto powiększy się o dodatkową kwotę, która pozwoli na dłuższą zabawę i da szansę na wielkie wygrane. Pula doładowań 10.09.2015 roku na slocie Castle Builder wynosi 4.000 PLN. Aby zawalczyć o kwoty od 20 do 1.000 PLN na slocie Castle Builder, wystarczy grać .

Piątek 11 września zapraszamy do Kasyna Mr Green na żywioł wody i spotkanie z niebiańsko piękną syreną. W tym dniu bawimy się na slocie Ariana od producenta gier Microgaming. Slot ten zachwyci Cię kolorami i skusi obietnicą wysokiej nagrody oraz możliwością zdobycia doładowań gotówkowych. 11 września grając na slocie Ariana w Kasynie Mr Green możesz zdobyć od 20 do 1.000 PLN. Tylko w piątek na tym innowacyjnym slocie czekają na 20 śmiałków doładowania o łącznej sumie 4.000 PLN. Przenieś się do tego niezwykłego podwodnego świata i zyskaj doładowania gotówkowe oraz wielkie wygrane.

Jeśli wstąpisz w sobotę 12 września do zielonego dżentelmena na kawkę to masz okazję zetknąć się z żywiołem powietrza i Nordyckimi bogami, którzy władają slotem Thunderstruck II od Microgaming. W sobotę za grę na slocie Thunderstruck II możesz otrzymać doładowania od 20 do 1000 PLN. Jeśli odważysz się na grę na tym slocie, być może bogowie pozwolą Ci na trafienie najwyższej możliwej kombinacji, jaka jest dostępna oraz uszczęśliwią Cię doładowaniem do 1.000 PLN.

Niedziela 13 września będzie ostatnim dniem promocji zielonego serwisu. Tego dnia spotkanie z żywiołem ognia zaplanowano na slocie Hot as Hades osadzonym w klimacie nawiązującym do mitologii. Przyjemna komiksowa grafika, niezłe animacje oraz klimatyczne dźwięki zachęcą do zabawy. Firma Microgaming dopilnowała abyś znalazł w niej wszystko, co najlepsze, mini grę oraz wiele bonusów. Twoja cierpliwość połączona z miłą rozrywką dodatkowo może zaowocować dodatkowymi doładowaniami. Na 20 najwytrwalszych graczy na slocie Hot as Hades czekają doładowania od 20 do 1.000 PLN o łącznej sumie 4.000 PLN.

Oferta Kasyna Mr Green zwrócona jest do wszystkich zalogowanych graczy. Chcesz przyłączyć się do zabawy, ale nie posiadasz jeszcze konta w tym serwisie. Tylko tu masz okazję odebrać przy pierwszych czterech wpłatach do 1.750 PLN. Wpłać minimum 50 PLN, a natychmiast otrzymasz bonus 100% do 500 PLN. Dodatkowe 100 spinów na slot Spinata Grande otrzymasz, jeśli wpłacisz minimum 150 PLN. Darmowe spiny od depozytu pojawią się na Twoim koncie następnego dnia, po godzinie 13:00.Wygraną z nich należy obrócić 35 razy przed wypłaceniem.

Jak widzisz czekają na Ciebie cztery dni wspaniałej zabawy na czterech wybornych slotach oraz część z 16000 PLN do wygrania w Kasynie Mr Green. Zaloguj każdego dnia (od 10 do 13 września) i zagraj w klasyczną wersję gry wytypowanej na dany dzień. Doładowanie w wysokości od 20 do 1.000 PLN otrzymają losowo wybrani gracze, którzy w chwili losowania będą grać na odpowiednim slocie. Musisz jednak wiedzieć, że udział w promocji nie gwarantuje doładowania, w tej sytuacji potrzebne jest szczęście. Suma losowo wygranego doładowania jest wolna od obrotu, czyli możesz ją natychmiast wypłacić. Nie ma też dziennego limitu na otrzymanie doładowania, czyli jeżeli długo będziesz się bawił, to możesz kilkakrotnie otrzymać bonus. Życzymy przyjemnej zabawy oraz wysokich wygranych!