Promocje

Mr Green: Doładowania gotówkowe do 1.000 PLN oraz iPad Mini na Eye of the Kraken (2-6.10)

Przed Tobą pięć dni z nowym, ekscytującym slotem Eye of the Kraken w niecodziennej akcji Kasyna Mr Green. Począwszy od północy 2 października, aż 23:59, 6 października 2015 roku masz okazję na codzienną dawkę bonusowej gotówki z puli 4.000 PLN. Każdego dnia 20 szczęściarzy grających na tym nowym slocie w Kasynie Mr Green znajdzie na swoim koncie doładowania gotówkowe o wartości od 20 do 1.000 PLN. Przez pięć dni czeka ponad 20.000 w nagrodach gotówkowych. Dodatkowo dzień po zakończeniu promocji w dniu 7 października wszyscy uczestnicy, którzy grali na slocie Eye of the Kraken wezmą udział w losowaniu iPada Mini.

Otwórz konto w Mr Green i odbierz 100 free spinów oraz do 1750 PLN

Jeśli w chwili losowania będziesz grać na slocie Eye of the Kraken i szczęście Ci dopisze to już następnego dnia doładowania gotówkowe od 20 do 1.000 PLN zasilą Twoje konto. Musisz wiedzieć, że gra na tym automacie nie gwarantuje nagrody i nie ma dziennych limitów na dzienne doładowania. Kwota przyznanego bonusu nie podlega warunkom obrotu i można nią od razu dysponować.

Baw się dobrze i uwolnij Krakena, a być może szczęście będzie Ci sprzyjać i otrzymasz dodatkowo doładowanie gotówkowe. Jeśli nie jesteś jeszcze klientem tego serwisu, zarejestruj się. Nowym graczom Kasyna Mr Green wręcza pakiet powitalny, przy pierwszych 4 depozytach masz okazję odebrać do 1750 PLN. Tylko tu otrzymasz (przy pierwszej wpłacie od 150 PLN) 100 darmowych spinów na slot Spinata Grande oraz podwojenie depozytu o 100% do 500 PLN. Darmowe spiny od depozytu pojawią się na Twoim koncie po godzinie 13:00 następnego dnia. Wygraną z nich należy obrócić w kasynie 35x.

Graj na slocie Eye of the Kraken i zdobywaj wysokie wygrane z mnóstwem doładowań gotówkowych. Nie pozwól by ominęła Cię okazja na wylosowanie iPada Mini. Tylko w Kasynie Mr Green czeka dodatkowa gotówka za codzienną rozrywkę przez kolejnych 5 dni! Takie promocje tylko w polecanym przez nas serwisie!