Promocje

Mr Green: Doładowania gotówkowe od 20 do 1.000 PLN na slocie Raging Rhino (2-3.11)

Podejmij wyzwanie w dwudniowej promocji Kasyna Mr Green i dołącz do wyprawy na afrykański ląd gdzie króluje nieokiełznany nosorożec na slocie Raging Rhino. W dniach 2 oraz 3 listopada oprócz 4096 sposobów na wygrane i wielu świetnych funkcji Twoim celem będzie zagarnięcie 8.000 PLN w prawdziwej gotówce od Mr Green!

Otwórz konto w Mr Green i odbierz 100 free spinów oraz do 1750 PLN

Podczas dwóch dni gry na slocie Raging Rhino w Mr Green na Twoje konto wpaść może doładowanie w kwocie od 20 PLN do nawet 1 000 PLN. Wygrane pieniężne trafią do aktywnych graczy drogą losową, dlatego z każdym obrotem bębnami automatu rosną szanse na szczęśliwe doładowanie konta. Jeśli dopisze Ci szczęście, możesz zdobyć więcej niż jedno doładowanie, ze względu na brak dziennych limitów. Nagrody nie podlegają warunkom obrotu i gotowe są do natychmiastowej wypłaty. Wybierz wersję klasyczną gry Raging Rhino, a być może poniedziałek i wtorek zakończysz z niezłą kasą w garści!

Rozpocznij grę i chwytaj doładowania gotówkowe. Dla goszczących w Kasynie Mr Green po raz pierwszy, serwis przygotował specjalną ofertę. Masz okazję otrzymać do 1750 PLN oraz 100 darmowych spinów za darmo. Przy pierwszym depozycie w wysokości minimum 50 PLN, otrzymasz dodatkowy bonus w wysokości 100% do 500 PLN. Dodatkiem do premii będzie jeszcze 100 darmowych spinów na slot Spinata Grande (jeśli zdecydujesz się na wpłatę minimum 150 PLN). Natychmiast po rejestracji na dobry początek współpracy otrzymasz bonus z podwojonym stanem konta, za który będziesz mógł rozpocząć zabawę na slocie Raging Rhino bądź innych atrakcyjnych grach w Kasynie Mr Green. Darmowe spiny od depozytu pojawią się na Twoim koncie następnego dnia po wpłacie. Wygraną z nich należy obrócić w kasynie 35-krotnie. Przy okazji tak wspaniałej rozrywki możesz stać się szczęśliwym posiadaczem wysokich wygranych oraz zgarnąć dodatkowe doładowania.