Promocje

Mr Green: Doładowania do 1000 PLN na slocie Taco Brothers (17-18.09)

W czwartek i piątek możesz zdobyć od 20 do 1000 PLN w doładowaniach od Kasyna Mr Green. W tym tygodniu czekają na Ciebie dwa dni z doładowaniami o łącznej puli 8000 PLN. Wstąp do Kasyna Mr Green 17 oraz 18 września 2015 roku i przyłącz się do dwudniowej promocji tego serwisu. Aby mieć szansę na doładowanie, należy w najbliższy czwartek i piątek zakręcić bębnami slotu Taco Brothers. Jeśli zagrasz w tym czasie na wspomnianym automacie masz duże szansę na doładowania gotówkowe w wysokości od 20 do 1000 PLN.

Otwórz konto w Mr Green, a otrzymasz do 1750 PLN oraz 100 free spinów

Żeby wziąć udział w promocji Mr Green, nie trzeba się do niej zapisywać. Wystarczy, że założysz konto w Kasynie Mr Green lub zalogujesz się na już istniejące i będziesz grać na slocie Taco Brothers. Do udziału w promocji kwalifikowana jest wyłącznie klasyczna wersja gry.

Każdy uczestnik promocji ma okazję zdobyć doładowania wynoszące od 20 do 1000 PLN. Nagrody będą przyznawane w postaci gotówki. Co ciekawe, można je od razu wypłacić, ponieważ nie podlegają wymogom obrotu. Nagrody przyznawane są losowo, a jeden gracz może otrzymać więcej, niż jedno doładowanie. Będą one dodane na konto w następnym dniu po zakończeniu promocji. Obsługa kasyna wyśle do Ciebie wiadomość informującą o wysokości wygranej.

Jeżeli nigdy wcześniej nie miałeś okazji, aby zagrać w tym serwisie, wystarczy założyć konto i wpłacić depozyt. Jeśli zdecydujesz się na wpłatę minimum 150 PLN otrzymasz aż 100 darmowych spinów oraz do 1750 PLN przy pierwszych czterech doładowaniach. Dokonaj swojej pierwszej wpłaty, by zgarnąć premię 100% do 500 PLN oraz free spiny na slot Spinata Grande.
Grając na slocie Taco Brothers w Kasynie Mr Green wygrywasz podwójnie: poza wygranymi z gry możesz otrzymać też losowo przyznawaną gotówkę od 20 do 1000 PLN więcej na Twoim koncie.