Promocje

Royal Panda: Grudniowy kalendarz 2015 z darmowymi spinami, gotówką, bonusami i elektroniką (1-31.12)

Jesteś gotowy na miesiąc świątecznych ofert w Grudniowym Kalendarzu Royal Panda 2015? Już 1 grudnia startuje festiwal codziennych promocji, w którym czeka wielki wór nagród. Przez 31 dni masz okazję na zdobycie nagród gotówkowych, darmowych spinów, bonusów, biżuterii, elektroniki i gadżetów.

25 free spinów i do 1000 PLN za darmo - Otwórz konto w Royal Panda!

Zachęcający Grudniowy Kalendarz Royal Panda 2015 potrwa od 1 do 31 grudnia 2015 roku. Każdego dnia będziesz miał okazję otworzyć okienko odkrywając kolejną wspaniałą promocję. Ta oferta nie wymaga od Ciebie żadnych dodatkowych działań, nie potrzeba się do niej zapisywać. Sprawdzaj codziennie nową oferowaną promocję i kieruj się wskazówkami podanymi w opisie.

Przez kolejne 31 grudniowych dni czeka na Ciebie lawina nagród. Na dobry początek już 1 grudnia możesz otrzymać 100 darmowych spinów na slot Starburst, wystarczy wpłacić 400 PLN, a spiny już następnego dnia będą należeć do Ciebie. Następne dni to głośniki firmy Bose, podwojenie wygranej do 2.000 PLN, iPady, rękawiczki czy Zegarek od Armaniego.

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w kasynie Royal Panda, zarejestruj się. Zajmie to dosłownie kilka chwil, a przy okazji otrzymasz ofertę powitalna. Kasyno Royal Panda podwoi Twój pierwszy depozyt o 100% do 1000 PLN przy wpłacie minimum 40 PLN i otrzymasz 25 darmowych spinów na slot Starburst. Zaglądaj codziennie do Kasyna Royal Panda, nie pożałujesz!