Promocje

Mr Green: Nagrody, gotówka oraz darmowe spiny w konkursie GreenMania (15.06-9.08)

Do Kasyna Mr Green powraca promocja dedykowana graczom z Polski. Każdego dnia czeka tu na Ciebie inna propozycja spędzenia wolnego czasu w doborowym towarzystwie oraz z licznymi konkursami, doładowaniami konta, czy nagrodami gotówkowymi. Tym razem w Kasynie Mr Green powraca GreenMania z jeszcze bardziej atrakcyjniejszymi nagrodami, która wynagradza lojalność za grę w tym serwisie. Przewidywana pula nagród to ponad 100.000 PLN.

Załóż konto w Mr Green i odbierz 100 free spinów oraz do 1750 PLN za darmo

Właśnie teraz Kasyno Mr Green jako hojny gospodarz proponuje swoim stałym profesjonalistom i pionierskim zwolennikom gier przystąpienie do programu lojalnościowego GreenMania. Czeka tu na wszystkich fanów dobrej zabawy mnóstwo gadżetów, setki bonusów oraz wielka gotówka. Wśród nowych nagród znajdują się 3 zegarki Apple Watch, które czekają na swoich nowych właścicieli.

Jesteś już stałym graczem? Jeżeli tak, to zaloguj się za pomocą swojego indywidualnego numeru ID Gracza i potwierdź swój udział na stronie promocyjnej GreenMania. Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w Kasynie Mr Green, to nadarza się ku temu świetna okazja, aby zostać GreenManiakiem. Dokonaj rejestracji choćby dziś i ciesz się z powitalnych upominków. Na start otrzymasz 4 depozyty o wartości do 1 750 PLN zupełnie gratis! Przy pierwszym depozycie w wysokości minimum 50 PLN, otrzymasz dodatkowy bonus w wysokości 100% do 500 PLN. Dodatkiem do premii będzie jeszcze 100 darmowych spinów na slot The Marvellous Mr Green (jeśli zdecydujesz się na wpłatę nie mniejszą niż 150 PLN). Darmowe spiny od depozytu pojawią się na Twoim koncie następnego dnia po wpłacie, po godzinie 13:00. Wygraną z nich należy obrócić w kasynie 35-krotnie.

Jako aktywista programu lojalnościowego GreenManii przyłącz się do współzawodnictwa z innymi graczami o miano perfekcyjnego zawodnika. Powalcz o dodatkowe nagrody, zajmując w rankingu jak najlepsze miejsce. Graj w swoje ulubione gry i zdobywaj GreenCoiny. W Kasynie Mr Green czeka na Ciebie mnóstwo wspaniałych gier. Za każde zdeponowane i obrócone 5-krotnie 50 PLN otrzymasz 1 Coin. Co tydzień do wygrania czekają: do 50 darmowych spinów oraz bonusy gotówkowe dla najwytrwalszych.

Zbieraj GreenCoiny i sam zdecyduj na co chcesz je wydać. Masz duże możliwości wyboru. Chcesz to wybierasz nagrodę z listy licznych suwenirów lub jeżeli wolisz to gromadzisz bonusy na swoim koncie. Jednym kliknięciem myszki decydujesz o czym marzysz. GreenMania daje Ci prawo wyboru, co chciałbyś widzieć na swoim koncie. Jesteś GreenManiakiem, to jesteś panem swoich wyborów. Przyłącz się do programu i nie żałuj wysiłku, aby wygrywać nagrody!