Promocje

Mr Green: Cztery loterie na Neon Staxx, Lucky Angler i Victorious (1.12-1.01)

Loterie na neon staxx w mr green 1Grudzień to najgorętszy okres jeśli chodzi o kasynowe promocje. W Kasynie Mr Green też ich nie zabraknie. Właśnie wystartowała kampania zainicjowana wspólnie z najlepszym wydawcą oprogramowania gier Netent, w której do wygrania w loterii jest 40 telewizorów. Promocja Mr Green podzielona została na 4 etapy i trwa od 1 grudnia 2016 do 1 stycznia 2017 roku. Jeśli marzysz o nowym telewizorze marki Sony o rozdzielczości Ultra HD z zakrzywionym ekranem 4K z 43 calowym ekranem, rozpocznij zbierać loteryjne losy.

Rejestracja w Mr Green: 25 darmowych spinów na Starburst bez depozytu

Loterie na neon staxx w mr greenKampania trwa równy miesiąc i jest podzielona na 4 oddzielne etapy trwające określony czas, w których na szczęśliwych graczy czeka 40 nagród głównych, czyli w każdym z losowań 10 uczestników promocji odbierze telewizor lub 70% jego wartości w gotówce bonusowej. Udział w loterii zapewni już 1 los odebrany przy wybranych stołach do gry w ruletkę w kasynie na żywo od Netent lub jeśli wolisz przy jednym z 4 wskazanych automatach slotowych. Czym więcej losów uzbierasz w każdym etapie, tym zwiększysz swoje szanse na wygranie jednej z nagród. Niestety, zebranych losów nie można przenieść do następnego etapu.

Wybierając stoły do ruletki na żywo, rozegraj minimum 250 PLN pamiętając, by nie obstawiać więcej, niż 70% możliwych kombinacji, a 1 loteryjny los będzie należał już do Ciebie. 1 los to także rozegrane przez Ciebie minimum 100 PLN na wybranych grach slotowych. Zarówno zakłady na automatach jak i grach stołowych, należy pokrywać z własnego salda gotówkowego. W grach slotowych obowiązują minimalne stawki zakładów. Na slocie Neon Staxx minimalna stawka za zakład wynosi 1 PLN, na slocie Victorious trzeba postawić 1.25 PLN za obrót, a na slotach Lucky Angler i Drive minimalny zakład wynosi 1.50 PLN.

Jeśli chodzi o terminy poszczególnych tur, to wygląda to następująco: o pierwszą turę nagród zawalczysz w dniach 1 – 11 grudnia. Pierwsze losowanie 10 telewizorów Sony 43 inch 4K Ultra HD Smart TV odbędzie się już 12 grudnia. Drugi etap promocji rozpocznie się 12 grudnia, a zakończy 18 grudnia. Kolejnych 10 szczęśliwców poznamy 19 grudnia. Trzecia okazja do zbierania losów nadarzy się od 19 do 25 grudnia. Tu losowanie 10 telewizorów nastąpi dopiero po Nowym Roku - 5 stycznia. O ostatnie 10 sztuk tych inteligentnych telewizorów Sony 43 inch 4K Ultra HD Smart TV można powalczyć od 26 grudnia do 1 stycznia, na losowanie należy poczekać do 6 stycznia 2017 roku.

Loterie na neon staxx w mr green 3Jak w każdej promocji Kasyna Mr Green obowiązują regulaminy, zasady i warunki, z którymi możesz się zapoznać na stronie serwisu. Jeśli zaciekawiła Cię ta oferta sięgnij po pierwszy loteryjny los, który być może właśnie Tobie przyniesie szczęście! Jeśli wygrasz, to serwis skontaktuje się z Tobą w celu weryfikacji danych do przesyłki. Jeżeli nie będzie to możliwe w ciągu 3 dni od losowania, zostanie wylosowany kolejny gracz. Nagrodę można wymienić na ekwiwalent pieniężny - 70% wartości nagrody. Jeśli zwycięzca tak sobie zażyczy, to gotówka trafi na konto w ciągu 72 godzin od potwierdzenia .

Loterie na neon staxx w mr green 2A teraz coś dla tych, którym spodobała się ta promocja, ale nie są jeszcze klientami Kasyna Mr Green. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta i nigdy nie grałeś, w tym serwisie, zarejestruj się, a odbierzesz obfity pakiet powitalny. Jeśli zrobisz to za naszym pośrednictwem otrzymasz od Kasyna Mr Green specjalny upominek dla naszych czytelników, a mianowicie 25 darmowych spinów na slot Starburst. przy pierwszym depozycie minimum 100 PLN otrzymasz bonus 100% do 500 PLN. Po rozegraniu tych 100 PLN w kasynie, pojawi się 100 free spinów na slocie Mr Green: Moonlight. Po drugiej takiej wpłacie znów wpadnie 100 darmowych spinów (po 5 każdej doby przez kolejne 20 dni) i wykorzystasz je na najpopularniejszych automatach slotowych Kasyna Mr Green. Potem za wypełnienie zadań postawionych przez serwis będzie tego jeszcze więcej, czyli kolejne 220 free spinów!