Promocje

Mr Green: Turniej slotowy na Dracula (25-26.04)

Weekend w Kasynie Mr Green jak zwykle nie może obejść się bez ciekawych atrakcji. Dla częstych bywalców serwisu, dwudniowe turnieje nie są niczym obcym, jednak tym razem zadziwić może intrygująca postać sekundanta zawodów. Będzie nim nie kto inny, jak budzący niepokój smakosz wszelakiej grupy krwi, dobrze doprawionej adrenaliną i serwowanej w temperaturze 36,6 °C. Stań naprzeciw władcy ciemności i zgarnij nagrodę z puli 8 000 PLN w grze Dracula!

Turniej rozpoczyna się 25 kwietnia i kończy w dniu następnym, czyli 26 kwietnia o godzinie 23:59. Najniższy, akceptowany w promocji zakład wynosi 0.80 PLN. Nagroda trafi do 5-ciu uczestników promocji, których średnia punktów z 20 kolejnych rund zaprowadzi do czołowej piątki na tabeli wyników. Gracz z najlepszym wynikiem otrzyma 4 000 PLN, osoba tuż za nim 2 000 PLN. Pozycja trzecia oznacza 1 000 PLN w garści, a czwarta i piąta lokata w tabeli to kolejno nagrody 600 PLN i 400 PLN. Gotówka nie wymaga obrotu i odebrać ją można zaraz po zakończonym turnieju.

Turniej w grze Dracula, daje możliwość wszystkim gościom Kasyna Mr Green do zapoznania się z jego nowym nabytkiem. Mroczny i wyjątkowo dopracowany pod względem graficznym slot, z pewnością błyskawicznie stanie się hitem wśród automatów. Struktura 4 rzędów, 5 bębnów i aż 40 linii płatniczych, a wszystko doprawione mrożącą krew w żyłach animacją. Niepokój oczekiwania na układ symboli potęguje niewzruszony hrabia Dracula, obserwujący bacznie gracza w cieniu bębnów. Zakręć nimi i przekonaj się, jak strasznie wciągający twór wyszedł „spod ręki” mistrza NetEnt.

Nie masz jeszcze konta w Kasynie Mr Green? Zarejestruj się już teraz i odbierz 10 free spinów na grę Starburst bez depozytu. Jeśli zdecydujesz się na pierwszą wpłatę, to za minimum 150 PLN zgarniesz aż 40 dodatkowych obrotów na gwiezdnym slocie. Otrzymasz także dodatkowe 100% wniesionych środków (od 25 PLN) do wysokości 500 PLN. Wygrane z bonusów należy obrócić 35 razy. Zaloguj się, dołącz do turnieju i podnieś swój poziom adrenaliny we krwi. Nagrody czekają!