Promocje

Mr Green: Turniej na slocie Sparks z pulą 8 000 PLN (23-26.07)

W dniach od 23 do 26 lipca przyłącz się do turnieju slotowego w Kasynie Mr Green, gdzie czeka na Wszystkich chętnych do zabawy nowy wideo slot Sparks od Netent. Slot przeniesie Cię w lata 80-te kiedy na automatach królowały neony i lasery. Dzięki licznym innowacyjnym funkcjom masz okazję na wygranie wielkiej kasy, a dodatkowo biorąc udział w turnieju zdobyć nagrody pieniężne. Zapewniamy, że ta pasjonująca, pełna przygód maszyna wciągnie każdego. Funkcje bonusowe nie zawiodą nawet zajadłych graczy.

Rejestracja w Mr Green - odbierz do 1750 PLN oraz 100 free spinów

Jeżeli masz ochotę na zastrzyk adrenaliny płynący z rywalizacji i skosztować jak się wygrywa na nowym slocie Sparks, to jest do tego wspaniała okazja. Na pięciu najlepszych graczy czeka do podziału suma 8.000 PLN. Zwycięstwo zależy od zajętego miejsca w Tabeli wyników, obliczone na podstawie procentowego rezultatu uzyskanego z 20 kolejnych spinów. Minimalna stawka za rundę wynosi 0,25 euro. Mniejsza kwota nie kwalifikuje się do udziału w promocji.


Oto jak przedstawia sie ranking z nagrodami: za I miejsce - 4.000 PLN, za II miejsce- 2.000 PLN, za III miejsce - 1.000 PLN, za IV miejsce - 600 PLN i piąte - 400 PLN. Bez względu na zajęte miejsce w klasyfikacji ogólnej nie będziesz żałować!

Zacznij rywalizację o miano najlepszego turniejowego gracza na slocie Sparks. Nie grałeś nigdy - przyłącz się! Na dobry początek, Kasyno Mr Green oferuje nowym gościom do 1 750 PLN przy pierwszych 4 depozytach. Prezentem jest także 100 free spinów w grze Spinata Grande, które gracz otrzyma przy pierwszym depozycie od 150 PLN. Także przy pierwszej wpłacie minimum 50 PLN Twój bonus powitalny podwoi się o 100% depozytu do 500 PLN. Dołącz do graczy Kasyna Mr Green i stań na zwycięskim podium w turnieju.

Niewiele wiemy o taktyce na slocie Sparks. Wiemy, że posiada wiele funkcji bonusowych, dzięki którym będzie bardziej interesujący i wciągający oraz dający większe szanse na wygrane. Świetna hipnotyzująca muzyka i neonowa grafika będą tak wciągające, że nie będzie się chciało kończyć, tylko grać, grać i grać… Stań do rywalizacji na slocie Sparks i zdobądź wielką wygraną!