Promocje

Betsson: Jackpot o wartości 100 000 PLN i wiele atrakcyjnych nagród w promocji "Znajdź Ukrytego Jackpota" (23.11-24.12)

W Kasynie Betsson rozpoczęły się przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Od 23 listopada do 24 grudnia masz możliwość zdobycia atrakcyjnych nagród w promocji "Znajdź Ukrytego Jackpota" w Kasynie Betsson. Zagraj każdego dnia za minimum 40 PLN na grach z jackpotem w wersji stacjonarnej takich jak np. Mega Fortune, Hall of Gods czy Mega Moolah (oprócz Keno oraz Caribbean Poker), a zdobędziesz okazję na odkrycie jednej z nagród znajdującej się pod obrazkiem.

Rejestracja w Betsson - bonus do 500 PLN oraz 50 free spinów

Pod obrazkami ukryte zostały takie nagrody jak: 5, 10, 25 i 50 darmowych spinów. 5 voucherów podróżnych o wartości 4.000 PLN. 5 talonów na sprzęt elektroniczny o wartości 4.000 PLN. Oraz jeden tytułowy jackpot o wartości 100.000 PLN. A więc nie zwlekaj i dołącz do 3 milionów graczy aby przez kolejne 5 tygodni każdego dnia grać na slotach z jackpotem i kontrolować Swoje szczęście.

Upewniaj się każdego dnia sprawdzając Swoją skrzynkę w Kasynie Betsson, czy przyszła już pora na odnalezienie nagród. Jeśli wygrasz darmowe spiny, należy je wykorzystać w tym samym dniu, w którym zostały otrzymane. Możesz je wykorzystać na wybranych grach Netent w Kasynie Betsson. Wygrane z nich podlegają 35-krotnemu warunkowi obrotu. Pozostawione na koncie po 1 dniu przepadną. Pamiętaj, że najpierw obracasz własne środki, a następnie bonusowe.

Jeżeli zostaniesz zwycięzcą voucherów: podróżnego lub na sprzęt elektroniczny, potwierdź swój adres email w Betsson. Możesz to zrobić za pośrednictwem czatu lub mailowo kontaktując się z Działem Obsługi Klienta Kasyna Betsson. Po potwierdzeniu maila, nagrody otrzymasz e-mailem do godziny 18:00 w poniedziałek po poświadczeniu. Jeśli tego nie zrobisz do 27 grudnia, nagroda w wysokości 4.000 PLN przepadnie. Nie ma możliwości wymiany voucherów na gotówkę!

Od poniedziałku do niedzieli, każdego z 5 tygodni promocji pod 1 obrazkiem zostanie ukryty jackpot o wartości 100.000 PLN. Jeśli poszczęści Ci się, to kwota ta zostanie dodana na Twoje Konto w Betssonie do godziny 18:00 w pierwszym dniu roboczym po jego zdobyciu. Obsługa Betssona skontaktuje się z Tobą. Jest jeszcze jedna dobra wiadomość - wygrana ta nie podlega warunkom obrotu i można nią od razu dysponować!

Obróć nie mniej niż 40 PLN codziennie i wygrywaj, a ekscytacji oraz wyśmienitej rozrywki Ci nie zabraknie przez wiele godzin. Jeśli nie miałeś okazji nigdy zabawić się w Kasynie Betsson, to nie zwlekaj i załóż konto. Wpłać depozyt i skorzystaj z oferty powitalnej, gdzie czeka na Ciebie bonus 100% do 500 PLN. Wpłacając 500 PLN otrzymujesz 1000 PLN na grę. Dodatkowo, jeśli Twój wkład będzie większy niż 40 PLN na rozgrzewkę otrzymasz 50 darmowych spinów na slot Mega Fortune Dreams. Graj w Kasynie Betsson od poniedziałku 23 listopada do czwartku, 24 grudnia, a być może spełnią się marzenia i wygrasz jedną z atrakcyjnych niespodzianek. Kto wie, może zostaniesz posiadaczem głównej nagrody o wartości 100.000 PLN i będą to święta, których nigdy nie zapomnisz! Powodzenia!