Promocje

Mr Green: Do 210 przedświątecznych darmowych spinów (16.11-23.11)

Kasyno Mr Green rozpoczęło przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. W tym roku podczas Świątecznego Kalendarza w czasie 31 dniowej promocji będzie można zdobyć aż milion darmowych spinów. Za wpłatę od 16 do 23 listopada będziesz otrzymywać przez pierwsze 7 dni trwania kalendarza do 30 darmowych spinów. Dokonaj już dziś depozytu i od pierwszego dnia wypełniaj świąteczną skarpetę free spinami przygotowanymi przez Mr Greena.

Rejestracja w Kasynie Mr Green - odbierz pakiet powitalny

Promocja dotyczy tylko aktywnych graczy, którzy dokonali wpłaty środków w ostatnim czasie na minimum 100 PLN. Jeśli nie wykonałeś takiego warunku, nic straconego. Nadrób zaległości i wpłać środki. Już po 24 godzinach promocja zostanie aktywowana i przez 7 dni będziesz mógł korzystać z free spinów. Ilość przyznanych spinów zależy od wielkości wpłaty.

Dokonuj depozytów przed 24 listopada, a odbierzesz: 10 darmowych spinów gdy zdeponujesz i zagrasz za 100 PLN lub 30 darmowych spinów gdy wpłacisz i zagrasz za 220 PLN lub więcej. Darmowe spiny będą dostępne od 1 do 7 dnia trwania kalendarza świątecznego Mr Green. W każdym momencie można uaktualnić swoją wpłatę do wyższego poziomu. Wygrane z free spinów należy postawić minimum 35x zanim będzie je można wypłacić.

Jeżeli skusiła Cię przedświąteczna oferta Mr Green, a jeszcze nigdy nie grałeś w tym serwisie to zarejestruj się. Czeka tu na Ciebie pakiet powitalny. Jeśli zdecydujesz się na wpłatę minimum 150 PLN, otrzymasz 100 darmowych spinów na slot Spinata Grande. Dokonaj swojej pierwszej wpłaty, minimum 50 PLN, by zgarnąć bonus 100% do 500 PLN. Załóż konto już dziś i ciesz się dodatkową gotówką oraz darmowymi spinami przez kolejne 7 dni.