Promocje

Royal Panda: 2x reload bonus 200 PLN oraz 40 kg czekoladowe jajo (27-28.03)

Reload bonus i czekoladowe jajko w royal panda 1Kasyno Royal Panda tak jak w zeszłym roku zaprasza na promocję Bitwa o Wielkanoc, w której masz okazję wygrać potrójnie. Dwa razy reload bonus 50% do 200 PLN oraz wielkie, luksusowe czekoladowe jajo. Promocja obowiązuje od 27 do 28 marca 2016 roku.

Rejestracja w Royal Panda: 25 free spinów oraz do 1000 PLN za darmo

27 marca dokonaj wpłaty i zgłoś chęć otrzymania reload bonusu. Jeśli Twój depozyt będzie wynosił 400 PLN lub więcej otrzymasz 200 PLN bonusu i automatycznie odbierzesz bilet na losowanie 40 kg czekoladowego jajka. Odbierz bonus do północy.

Reload bonus i czekoladowe jajko w royal panda 328 marca do północy dokonaj następnego depozytu, a otrzymasz kolejny reload bonus 50% do 200 PLN. Jeśli skorzystasz również tego dnia z pełnego bonusu, odbierzesz drugi bilet na losowanie.

Reload bonus i czekoladowe jajko w royal panda 2Maksymalnie możesz otrzymać tylko 2 loteryjne losy. Już 29 marca o godzinie 12:00 odbędzie się losowanie, w którym wezmą udział wszystkie losy zebrane przez graczy, w ciągu tych dwóch dni promocji. Zwycięzcą zostanie pierwszy wylosowany gracz, który otrzyma kolosalne, 40 kg czekoladowe jajko wykonane przez najlepszych mistrzów cukiernictwa. Szczęśliwy gracz zostanie ogłoszony na stronie Kasyna Royal Panda i na profilu facebooka. Nagroda zostanie dostarczona przez serwis Kasyna Royal Panda pod wskazany w rejestracji adres. Jeśli nie będzie to możliwe lub czekoladowe jajo nie będzie dostępne, może zostać zaproponowana alternatywna nagroda w wysokości 3.000 PLN. Gotówka zostanie dodana do konta zwycięzcy i będzie gotowa do natychmiastowej wypłaty. Reload bonus podlega 35-krotnemu warunkowi obrotu.

Reload bonus i czekoladowe jajko w royal panda 4Przyłącz się do Wielkanocnej oferty i ciesz się z dodatkowej gotówki na grę. Bonusowe środki w wysokości 400 PLN każdego z pewnością zadowolą, a i gigantyczne jajko z pewnością ucieszy. Graj w Kasynie Royal Panda i przekonaj się czy szczęście Ci sprzyja. Jeśli nie jesteś jeszcze graczem tego serwisu, zarejestruj się i dokonaj depozytu w dowolnej kwocie lecz nie mniejszej niż 40 PLN. Po wpłacie otrzymasz bonus 100% do 1.000 PLN oraz 25 darmowych spinów na slot Starburst. Otrzymaną gotówkę należy obrócić 35x przed możliwością wypłaty. Złap swoje 400 PLN bonusu i baw się wyśmienicie "z jajem"!