Promocje

Royal Panda: Cotygodniowy Bamboo Bonus 50% do 600 PLN

Masz ochotę na dodatkowe 600 PLN, które w każdy piątek powiększy Twoje konto? Dzięki takiej sumie będziesz cieszyć się całą ofertą gier proponowana przez Kasyno Royal Panda. W piątek możesz odebrać 50% do 600 PLN cotygodniowego Bamboo Bonus!

Odbierz 10 free spinów oraz do 1000 PLN w Royal Panda!

Cotygodniowy Bamboo Bonus zastąpił comiesięczny Bamboo Bonus. Wszelkie niewykorzystane środki z comiesięcznego bonusu pozostaną na Twoim koncie zgodnie z warunkami poprzedniej oferty. Teraz nadarza się okazja, aby zgłosić się po swoje 50% do 600 PLN. Dzięki takiej premii zdobędziesz więcej środków na grę, którą dowolnie wykorzystasz w Kasynie Royal Panda. Tak jak odrastające pędy bambusa tak reload bonus, w każdy piątek będzie czekać na Ciebie.

Jeżeli jesteś graczem Kasyna Royal Panda zaloguj się na swoim koncie i złóż depozyt. Po wpłaceniu wybranej przez siebie kwoty wybierz Bamboo Bonus i dokończ proces składania depozytu. Przypominamy, że z oferty możesz skorzystać tylko jeden raz w każdy piątek od godziny 0:00 do 23:59. Otrzymany bonus należy obrócić 35x i tylko z pomocą zakładów stawianych z salda gotówkowego. Te 600 PLN możesz wykorzystać na dowolnie wybrane przez siebie gry. Wybór jest bardzo duży. W każdy piątek, po wpłaceniu środków będziesz otrzymywał kolejny Bamboo Bonus.

Bardzo dużym wsparciem dla nowych graczy jest bonus powitalny. Każdy nowicjusz, który zdecyduje się na depozyt (minimum 40 PLN) w Kasynie Royal Panda otrzyma kwotę w wysokości do 1000 PLN. Oprócz gotówki otrzyma 10 darmowych obrotów na slot Starburst. Wystarczy założyć konto i wpłacić pieniądze, a natychmiast do tej kwoty dorzucone zostanie jeszcze raz tyle. Już po chwili można rozpocząć grę z podwojonym stanem konta. Znasz lepszy sposób, niż zacząć weekend, z darmowym gigantycznym cotygodniowym Bamboo Bonus, wartym nawet 600 PLN? Wszystko jest możliwe, jeśli zajrzysz do Kasyna Royal Panda - tu dostajesz o 50% więcej środków na zabawę, które możesz wykorzystać na zwycięstwo!