Promocje

Royal Panda: Trzy największe wygrane na Thunderstruck II

Royal panda trzy najwieksze wygrane w thunderstruck ii 1Panie i panowie, zapraszamy do Komnaty Chwały Thunderstruck II w Kasynie Royal Panda. Nie jeden jej gość wyszedł z niej zdobywając ogromne wygrane. W ostatnim czasie wideoautomat Thunderstruck II uległ magii aż trojga graczy, którym udało się wspiąć na sam szczyt tabeli wygranych.

Załóż konto w Royal Panda i odbierz 25 free spinów + 100% do 1000 PLN za darmo

Royal panda trzy najwieksze wygrane w thunderstruck ii 3Gracze o nickach Lady Tought, i Martinh79 grali na urządzeniach mobilnych, Cezary2510 Komnatę Chwały odwiedził na swoim komputerze. Slot ma 5 bębnów i 243 zwycięskie kombinacje. Ponadto posiada symbol wild i młot Thora o magicznych właściwościach, w którym trzy lub więcej takich symboli daje premiową grę. I właśnie potężne uderzenie takim młotem przyniosło trzem bohaterom największe płatne kombinacje.

Royal panda trzy najwieksze wygrane w thunderstruck iiKraina Asgardu daje mnóstwo sposobów na zdobycie ogromnych wygranych w Thunderstruck II. Właśnie LadyTough oraz Cezary2510 zdobyli najwyższe płatne kombinacje. LadyTough postawiła 3 funty (około 17 PLN) i pomnożyła swój wkład 8.100 razy wygrywając około 133.650 PLN (24.300 funtów). Cezary2510 postawił 1.50 PLN i także pomnożył swoją stawkę 8.100 razy wygrywając 12.150 PLN. Norweg o nicku Martinh79 postawił 3 korony i pomnożył je 1080,33 x wygrywając 3241 koron norweskich (około 1.550 PLN).

To tyle o największych trafionych mnożnikach przez 3 zwycięzców na slocie Thunderstruck II. Wygrane na tym slocie są tak samo potężne jak nordyccy bogowie rządzący w krainie Asgardu. Jeśli wstąpisz do Kasyna Royal Panda też być może dostąpisz zaszczytu i zdobędziesz ogromne wygrane grając na slocie Thunderstruck II. Wystarczy wejść do Wielkiej Komnaty Obrotów i wylosować 3 lub więcej symboli scatter z młotem, aby zdobyć nawet 25 darmowych obrotów z mnożnikiem x5. Zatem zakręć bębnami Thunderstruck II, uruchom jedną z czterech gier bonusowych, zdobądź niewiarygodny mnożnik, który cały ekran zapełni symbolami wild z napisem Wild Magic i nagrodzi Cię wielką wygraną.

Royal panda trzy najwieksze wygrane w thunderstruck ii 2Nie bój się zaryzykować i spróbuj szczęścia w Komnacie Chwały na slocie Thunderstruck II, w Kasynie Royal Panda. Jeśli, nie jesteś jeszcze klientem Royal Panda, a masz ochotę dołączyć do klubu wielkich zwycięzców, to zarejestruj się i wpłać depozyt, a otrzymasz bonus powitalny. Na start przy pierwszej wpłacie czeka na Ciebie bonus 100% do 1000 PLN oraz 25 darmowych spinów na Starburst. Graj, a czy zdołasz zająć miejsce w Komnacie Chwały, to już o tym zdecyduje los – powodzenia!