Promocje

Mr Green: Świąteczny Turniej na slotach Fruit Shop oraz Flowers o wycieczkę do Marrakeszu (1-7.12)

Wygraj wycieczkę VIP dla 2 osób do Marrakeszu w Maroko oraz nagrody gotówkowe w tygodniowym turnieju na slotach Fruit Shop oraz Flowers w świątecznej edycji. Zostań jednym z 10 zwycięzców. Jeśli będziesz numerem 1 to możesz spakować walizki i wyjechać do słonecznego Marrakeszu zimą z 1.000 euro kieszonkowego. Rywalizacja trwa od 1 do 7 grudnia.

Otwórz konto w Mr Green - tylko tu 25 darmowych spinów bez depozytu

Spośród wszystkich uczestników nagrodzonych zostanie tylko 10 osób. Aby zawalczyć o jedno z czołowych miejsc należy uzyskać jak najwyższy wynik w 20 kolejnych rundach na slocie Flowers lub jak wolisz slocie Fruit Shop. Minimalna stawka za rundę na slocie Fruit Shop nie może być mniejsza niż 0,15 euro, natomiast na slocie Flowers nie mniejsza niż 0,30 euro. Mniejsze zakłady nie będą się kwalifikowały do turnieju. Jak już wspomnieliśmy 10 graczy otrzyma nagrody:
1 miejsce - 4.000 PLN + wycieczka do Marrakeszu
2 miejsce - 4 000 PLN
3 miejsce - 2 800 PLN
4 miejsce - 1 800 PLN
5 miejsce - 1 200 PLN
6 miejsce - 600 PLN
7 - 10 miejsce - 400 PLN

Wycieczka do Marrakeszu w Maroko dla 2 osób o wartości 20.000 PLN zawiera: opiekę przez cały pobyt, bilety lotnicze w obie strony, 5 noclegów w hotelu pięciogwiazdkowym ze śniadaniem, konną wycieczkę po górach, wycieczkę lekkim samochodem po pustyni oraz 4.000 kieszonkowego na drobne wydatki. Nagroda ta nie podlega wymianie na równowartość gotówkową. Nagrody gotówkowe dla 9 graczy zostaną wypłacone następnego dnia po zakończeniu turnieju. nagrody gotówkowe nie podlegają wymogom obrotu i można je od razu wypłacić.

Na nowych graczy w kasynie Mr Green czeka wyśmienity bonus powitalny. Przy rejestracji za naszym pośrednictwem dostaniesz od Kasyna Mr Green 25 darmowych spinów na Starburst. Dodatkowo przy 4 pierwszych depozytach masz okazję otrzymać do 1.750 PLN. Pierwsza wpłata w wysokości minimum 50 PLN, nagrodzona będzie bonusem 100% do 500 PLN. Dodatkiem do premii będzie także 100 darmowych spinów na slot Spinata Grande, jeśli zdecydujesz się na wpłatę minimum 150 PLN. Darmowe spiny od depozytu pojawią się na Twoim koncie następnego dnia, a wygraną z nich należy obrócić 35x na grach w kasynie.

Jeśli nie dołączyłeś jeszcze do Kalendarza Świątecznego Mr Green, dzisiaj jest na to doskonała okazja, aby zapewnić sobie 7 dni bezpłatnych spinów i zacząć odbierać od jutra 10 lub 30 spinów codziennie. Zatem nie zwlekaj z decyzja i od 1 do 7 grudnia zawalcz o gorącą wycieczkę do Maroko zimową porą i równocześnie odbieraj codzienne darmowe spiny w Kalendarzu Świątecznym Kasyna Mr Green.