Promocje

Mr Green: Turniej urodzinowy na slocie Gonzo’s Quest (14.04)

Niezrównany zdobywca dżungli i łowca skarbów Gonzo’s Quest z wielką pompą wyprawia swoje 5 urodziny. Z tej okazji zaprasza wszystkich graczy do Kasyna Mr Green na turniej. Solenizant zadbał o każdy jego szczegół, by dostarczyć gościom wspaniałej rozrywki. Już teraz przyłącz się do wyjątkowego turnieju Kasyna Mr Green na urodzinowym Gonzo’s Quest! Osiągnij najwyższy wynik z 20 kolejnych obrotów i wejdź w posiadanie gotówki. Turniej trwa tylko do godziny 23:59, 14 kwietnia 2015 roku.

Odbierz 10 free spinów przy rejestracji w Mr Green!

Zaloguj się na swoim koncie i zagraj w niemobilną wersję slotu Gonzo’s Quest za prawdziwą gotówkę. Rozegraj co najmniej 20 rund za minimum 0,80 PLN. Zawodnik z najwyższym procentowym wynikiem z 20 kolejnych spinów zostanie zwycięzcą Turnieju. Nie zastanawiaj się długo – przyłącz się! Pięciu najlepszych śmiałków w drodze do skarbów Inków otrzyma narody gotówkowe. Mistrz otrzyma 4.000 PLN, wicemistrz 2.000 PLN, gracz z III miejscem ma zapewnione 1.000 PLN, IV miejsce = 600 PLN i V = 400 PLN. Wygrane w postaci gotówki będą dodane do Twojego konta po zakończeniu turnieju. Nagroda nie wymaga żadnego obrotu.

Jeżeli nie posiadasz konta i nie dokonywałeś wcześniej wpłat otrzymasz świetny bonus powitalny, który może wynieść nawet 500 PLN. Natychmiast po zalogowaniu, od Kasyna Mr Green otrzymasz 10 darmowych obrotów na Starburst bez depozytu. Z pierwszą wpłatą od 150 PLN odbierzesz 40 darmowych rund. Dodatkowo, zielone kasyno powiększy Twój depozyt o 100% maksymalnie do 500 PLN. Minimalna wpłata uruchamiająca bonus to 25 PLN. Stań do rywalizacji w turnieju 14 kwietnia(wtorek) i zbierz wszystkie możliwe profity. Oprócz wygranych z gry, niechaj Twoje imię znajdzie się na czołowym miejscu w Tabeli, abyś ugryzł, choć część z puli 8.000 PLN. Przyłącz się do urodzinowych życzeń dla Gonzo i graj o swoje marzenia!