Promocje

Mr Green: Turniej na slocie Hook’s Heroes od Netent (25-27.09)

W weekend obierz kurs na przygodę i zacumuj w Kasynie Mr Green. Na wszystkich korsarzy i bukanierów czeka tu skarb wart 12 000 PLN! Żywą gotówkę zagarnąć może każdy, komu nie straszne pirackie potyczki. Stań do walki w turnieju pod zieloną banderą i uruchom slot Hook’s Heroes. Nie szkodzi, jeśli nie masz drewnianej nogi i papugi na ramieniu. Ważna jest Twoja determinacja i dobra zabawa!

Rejestracja w Mr Green - odbierz bonus powitalny

Turniej Kasyna Mr Green na slocie Hook’s Heroes trwa od 25 do 27 września. Możesz dołączyć do promocji w dowolnej chwili. Pamiętaj jednak, że szanse na wygraną rosną wraz z liczbą dokonanych przez Ciebie zakładów. Minimalna stawka za rundę wynosi 1 PLN. Turniej Kasyna Mr Green zakończy się w niedzielę o godzinie 23:59, a pieniądze trafią na konta aż 10-ciu graczy.

Aby znaleźć się w nagradzanej czołówce, należy uzyskać jak największą ilość punktów w 20 kolejnych rundach na slocie Hook’s Heroes. Gracz z najlepszym wynikiem procentowym otrzyma 4 000 PLN, osoba tuż za nim 3 000 PLN, pozycja trzecia oznacza 2 000 PLN w garści, a czwarta 1 000 PLN. Uczestnicy promocji z miejsc 5 – 8 otrzymają od Kasyna Mr Green po 400 PLN, natomiast 200 PLN przypadnie za zajęcie pozycji 9 i 10. Gotówka nie wymaga obrotu i odebrać ją można zaraz po zakończonym turnieju.

Jeśli nie masz konta w Kasynie Mr Green, nie martw się! Nie zostawimy Cię za burtą. Zarejestruj się już teraz i płyń z zieloną ekipą w stronę fantastycznych promocji serwisu. W ramach powitalnego prezentu, czeka na Ciebie 1 750 PLN w czterech pierwszych depozytach. Odbierz bonus 100% do 500 PLN, od 50 PLN wpłaty. Ciesz się również pakietem 100 free spinów, za depozyt o wartości minimum 150 PLN. Spiny wykorzystasz w grze Spinata Grande. Powodzenia!