Promocje

Mr Green: Turniej na slocie Mega Fortune z pulą 8 000 PLN (13-14.06)

Szampan, luksusowy jacht i biała limuzyna. Poranek arabskiego szejka? Nie! To weekend w Kasynie Mr Green! Symbole przepychu i bogactwa, które zdobią bębny automatu Mega Fortune, będą nam towarzyszyły przy okazji promocji 13 i 14 czerwca. W tych dniach serwis zaprasza wszystkich śmiałków do udziału w turnieju slotowym. Ochotnicy powalczą o nagrody pieniężne, których łączna wartość to aż 8 000 PLN. Czy staniesz na podium, jako jeden z pięciu zwycięzców pojedynku?

Załóż konto w Mr Green i odbierz do 1750 PLN + 100 free spinów

Aby wygrać, należy zdobyć jak najwyższą punktację w grze Mega Fortune. Liczy się średnia procentowa z 20 następujących po sobie rund. Im więcej spinów, tym większe prawdopodobieństwo wdrapania się na szczyt tabeli wyników. Możesz śledzić ją w oknie gry przez cały czas trwania turniejowych zmagań. Minimalny zakład brany pod uwagę podczas wyścigu wynosi 0.80 PLN.

Gracz, którego zdobyte punkty zaprowadzą na miejsce pierwsze, otrzyma 4 000 PLN. Osoba tuż za nim zgarnie 2 000 PLN, a 1 000 PLN przypadnie uczestnikowi promocji z miejsca trzeciego. Czwarta i piąta pozycja, to kolejno 600 PLN i 400 PLN w garści. Wspaniała piątka odbierze nagrody zaraz po zakończeniu turnieju. Gotówka nie podlega warunkom obrotu.

Automat Mega Fortune cieszy się ogromną i niesłabnącą popularnością w Kasynie Mr Green. Wspaniały produkt firmy NetEnt, zachwyca lekkością gry i niezwykle korzystnymi dla użytkownika funkcjami. Największe emocje wzbudzają jednak 3 progresywne jackpoty, z których największy przynieść może wygraną rzędu kilku milionów złotych! Rozbicie tak potężnego jackpota wcale nie jest takie trudne, czego dowiodło już kilku graczy. Jeden z tych szczęśliwców pobił nawet rekord Guinnessa dzięki Mega Fortune. Nie zwlekaj i uruchom automat, bowiem Ty możesz być następny!

Ruszaj po nagrody i świetną rozrywkę z grą Mega Fortune. Obudź swojego ducha rywalizacji i wyjdź szczęściu na przeciw! Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w Kasynie Mr Green, już teraz dokonaj rejestracji. Przy okazji odbierz pakiet powitalny, czyli 1 750 PLN w czterech pierwszych depozytach oraz 100 free spinów wraz z pierwszą wpłatą od 150 PLN. Gratisowe rundy wykorzystasz na slocie The Marvellous Mr Green. Pierwsza wpłata minimum 50 PLN, uruchamia bonus 100% depozytu do 500 PLN. Weekendowy turniej czeka. Powodzenia!