Promocje

Mr Green: Weekendowy turniej na slocie Starburst z pulą 8 000 PLN (7-8.11)

W kosmicznej przestrzeni nastąpił wybuch supernowej! Eksplozja uwolniła tysiące kryształów o niespotykanej dotąd formie. Jednak nie wszystkie dryfują poza grawitacją. Kilka z nich znalazło się w posiadaniu Kasyna Mr Green, a przed Tobą pojawia się szansa, by poskładać cenne szczątki na 5-ciu bębnach automatu Starburst! Starania najlepszych zostaną nagrodzone pulą 8 000 PLN. Podejmiesz się tego wyzwania? Masz na to tylko 2 doby!

Pakiet powitalny do 1750 PLN i 100 free spinów - rejestracja w Mr Green!

Turniej Kasyna Mr Green to już klasyka w repertuarze cotygodniowych promocji. Wielkie emocje, wspaniała zabawa i zawsze wysokie wygrane. Tym razem przygotuj się do starcia w dniach 7 – 8 listopada. Aby zająć jedno z 5-ciu nagradzanych miejsc, w 20-tu rundach z rzędu musisz zdobyć wyższy wynik procentowy niż wyniki współzawodników. O zajętej pozycji, na bieżąco informuje graczy tabela wyników.

W zależności od ilości zdobytych punktów w turnieju Kasyna Mr Green na slocie Starburst, na zwycięzców czekają nagrody: miejsce pierwsze - 4 000 PLN, drugie - 2 000 PLN, trzecie 1 000 - PLN oraz 600 PLN za czwartą lokatę i 400 PLN za piątą. Minimalna stawka zakładu wynosi 1.25 PLN za rundę. Z każdą kolejną serią spinów rośnie Twoja przewaga nad konkurencją. Nie daj się wyprzedzić w wyścigu po gotówkę Kasyna Mr Green !

Automat Starburst uważany jest za najpopularniejszą grę w sieci. Choć wyglądem przywodzi na myśl kultowe gry zręcznościowe lat 80-tych, daleko odbiega od nich wysoce zaawansowaną mechaniką. Struktura 10 linii wypłat biegnących w obu kierunkach, podwaja Twoją szansę na wygraną. Prostą drogę do zwycięstwa wyznacza również unikatowa funkcja Starburst Wild. Na domiar tego, Starburst oferuje aż 50 000 monet do zdobycia! Jak widzisz, jeśli szczęście nie dopisze w turnieju i tak masz szansę na mega wypłatę!

Ponieważ z każdym dniem Kasyno Mr Green zyskuje coraz więcej nowych zwolenników, przypominamy o prezencie powitalnym. Wraz z pierwszą rejestracją, na koncie świeżo upieczonych użytkowników pojawi się bonus do 1 750 PLN przy czterech depozytach oraz 100 free spinów w grze Spinata Grande przy pierwszej wpłacie minimum 150 PLN. W pakiecie na start czeka bonus 100% do 500 PLN, od wpłaty minimum 50 PLN. Odwiedź zielony serwis i dołącz do niekończącej się zabawy!