Promocje

Mr Green: Turniej slotowy na Jack and the Beanstalk oraz Gonzo's Quest (11-12.07)

Jeżeli posiadasz duszę wojownika zmierz się z rywalami w turnieju zorganizowanym prze Kasyno Mr Green. W dniach od 11 do 12 lipca 2015 roku, na zwycięzców rywalizacji czeka 8.000 PLN. Jeżeli nie boisz się współzawodnictwa to zapraszamy na dwa dni pełne przygód na slotach Jack and the Beanstalk oraz Gonzo`s Quest firmy Netent.

Rejestracja w Mr Green - bonus do 1750 pln za free oraz 100 darmowych spinów

Jeśli zdecydujesz się wziąć udział w turnieju, to zaloguj się na swoim koncie. Rywalizacja rozpoczyna się w sobotę, 11 lipca o północy i potrwa do godziny 23: 59 w niedzielę 12 lipca. Aby wziąć udział zagraj na swoim komputerze w wytypowane gry turniejowe, którymi są Jack and the Beanstalk oraz Gonzo`s Quest. Tylko od Ciebie zależy czy będziesz grał w jedną z wyżej wymienionych gier, czy spróbujesz swoich sił w obydwóch. Zawodnik z najwyższym procentowym wynikiem z 20 kolejnych spinów zostanie zwycięzcą rywalizacji. Minimalna stawka za rundę wynosi 0, 20 euro - niższe kwoty nie będą brane pod uwagę przy ustalaniu miejsca w rankingu.


Pięciu najlepszych uczestników turnieju wygra nagrody pieniężne. Zwycięzca otrzyma 4.000 PLN, wicemistrz otrzyma 2.000 PLN, gracz zajmujący 3 miejsce ma zapewnione 1.000 PLN, za 4 miejsce = 600 PLN i 5 = 400 PLN. Biorąc udział w pojedynku na slotach Jack and the Beanstalk oraz Gonzo`s Quest masz okazje na wielkie wygrane z gry, wspaniałą rozrywkę oraz wygrane z turnieju. Bez względu na zajęte miejsce z całą pewnością nie będziesz żałować swojej decyzji o przystąpieniu do rywalizacji turniejowej na tych slotach, ponieważ są to bardzo interesujące pozycje, które należą do jednych z najczęściej wybieranych automatów wśród graczy. Swoje szanse na nagrodę możesz sprawdzić w dowolnej chwili, dzięki podawanym na bieżąco wynikom w lewej części ekranu. Nagrodą jest gotówka, więc nie podlega wymogom obrotu i po zakończonym turnieju możesz nią od razu dysponować.

Jeśli dotąd nie miałeś okazji wcielić się w poszukiwacza skarbów na slocie Gonzo`s Quest lub nigdy nie wspinałeś się po łodydze fasoli do tajemniczej krainy olbrzyma w poszukiwaniu złotego jajka na slocie Jack and the Beanstalk, przed Tobą niepowtarzalna sposobność. Jeśli natomiast jeszcze nigdy nie odwiedziłeś Kasyna Mr Green, to nadarza się okazja! Tylko tu możesz otrzymać, aż 100 darmowych spinów na slot The Marvellous Mr Green przy wpłacie depozytu minimum 150 PLN. Dodatkowo, 1750 PLN przy 4 pierwszych depozytach, jeśli Twój wkład będzie większy niż 50 PLN. Dokonaj swojej pierwszej wpłaty, by zgarnąć 100% bonusu od depozytu, aż do 500 PLN oraz darmowe rundy. Spiny od depozytu pojawią się na Twoim koncie dzień po wpłacie, po godzinie 13:00. Wygraną z nich należy obrócić w kasynie minimum 35-krotnie.


Dołącz do weekendowego turnieju na slotach Jack and the Beanstalk oraz Gonzo`s Quest. Jeśli jesteś wielbicielem gier slotowych to ten dwudniowy turniej z całą pewnością przypadnie Ci do gustu. Wzięcie udziału w tej ciekawej akcji Kasyna Mr Green sprawi Ci wielką przyjemność, podniesie adrenalinę podczas rywalizacji w pojedynku. Przyłącz się do współzawodnictwa już teraz, zakręć bębnami tych dwóch kultowych slotów i walcz. Postaraj się, aby to Twój wynik utrzymał się w czołówce konkursowej tabeli do samego końca etapu!